single-image

Ethereum (ETH) Geride Kalan Hafta Fiyat Analizi

Ethereum alıcıları işlem haftası sonunda iyi bir sonuç aldı denilebilir. Büyümenin devam etmesi ihtimalini veren bu parayla ilgili birkaç önemli gerçeği vurgulamak istiyoruz. 200 Dolar fiyat işaretinin aşılması ve sabitlenmesi, 14 Ağustos’tan bu yana bu fiyat işaretinin kontrolünü kaybetmiş alıcılar için iyi bir sinyaldir. Bu fiyat işareti 240 Dolar ile 270 Dolar arasında iyi bir hedefe ulaşmak için önemli noktalardır.

Ayrıca, 200 ABD doları testinde işlem hacimlerinin iki kat arttığını görmek mümkündür. Dolayısıyla, mevcut fiyat düzeltmesi ile birlikte, hacimler büyüme sırasındaki değerden çok daha düşük olduğu görülmekte.

Hafta boyunca, Ethereum alıcılarının marjinal pozisyonları sağlamlaşarak devam ediyor. 7 Haziran düşüşünü % 23,6 oranında bir şekilde düzelttiler. Şimdi, yükselişi 240 Dolar seviyesine çıkarmak için bu seviyenin üzerine çıkmaya çalışıyorlar. Mevcut büyümeyi yerel olarak değerlendirirsek, bir düzeltme olarak değil de bir dalga olarak görürsek, o zaman şimdi, yerel büyümenin üçüncü dalgası oluşuyor. 210 ABD Dolarından düşük olmamak kaydıyla düzeltilmelidir. Bundan sonra mevcut büyüme dalgasının küresel sona ermesi minimum 200 Dolar ve maksimum 240 Dolar fiyatla sona erebilir.

İki numaralı kripto para ETH yükselişinin henüz tamamlanmadığına ve Ethereum alıcılarının temel görevi, fiyatın 200 Dolar altına düşmesini engellemek olduğuna inanıyoruz. Gelecek hafta ilginç ve mücadele dolu olması beklenebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz