single-image

Bitcoin ve Diğer Kripto Market Kırmızı Bölgede

Bitcoin fiyatı 3,350 ABD Doları destek seviyesinin altına kadar gerilemiş durumda.
Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) kilit desteklerini kırdı ve düşüşe devam ediyor.
Dün, (BTC) bitcoin’de 3,400 ABD Doları’nin altında daha fazla kayıp olasılığını konuşulurken BTC / ABD Doları aşağı doğru indi ve 3,350 ABD Doları desteğini kırdı. Satıcılar fiyatı 3.300 ABD Doları altındaki kırmızı alana ve 3,250 USD destek seviyesine kadar çekecek gibi görünüyor. Benzer şekilde, Ethereum (ETH) 90 ABD Doları destek seviyesinin altına kadar gerilemiş durumda ve hatta 88 ABD Doları destek seviyesinin altında  bile işlem görmüştür. Ripple (XRP) ayrıca bir düşüş bölgesinde 0.300 ABD Doları tutarındaki desteği de kırdı. Mevcut fiyat hareketleri düşüş eğilimi gösteriyor ve bitcoin (BTC) yakın vadede 3,200 ABD Doları veya 3,050 ABD Doları seviyesine doğru düşmeye devam etmesi muhtemel görünmekte.

Ethereum Fiyatları
Ethereum fiyatı 90 ABD Doları desteğinin üzerinde daha fazla  tutunamadı ve 88 ABD Doları olan desteğini kırdı. ETH / ABD Doları yaklaşık % 2,5 oranında düştü ve 85 ABD Doları desteğine doğru düşüşüne devam ediyor gibi görünmekte.
85 ABD Doları desteğinin altında bir kırılma yaşanırsa , fiyat 82 ABD Doları desteğini test edebilir. Diğer taraftan, 88 ABD Doları, 90 ABD Doları ve 92 ABD Doları seviyelerinde olan desteklerin yakın vadede direnç göstermesi muhtemel görünüyor.

Bitcoin Cash ve Ripple fiyatı
Bitcoin Cash fiyatı, 95 ABD Doları ve 90 ABD Doları destek seviyesinin çok altında doğru geriledi. BCH / ABD Doları % 8 civarında düştü ve 85 ABD Doları desteğine doğru düşüşüne devam edebilir. BCHSV ayrıca % 8’den fazla düştü ve 80 ABD Doları desteğini de kırdı. Mevcut satış baskısı bozulmadan kalırsa, fiyat 75 ABD Doları veya 70 ABD Doları seviyesine kadar düşecek gibi görünüyor.
Ripple fiyatı, 0.312 USD direncinin üstüne çıkamadı ve 0.300 ABD Doları destek seviyesinin altına geriledi. Satıcıların fiyatı 0.285 USD seviyesine çekebilecekleri hemen bir destek 0.294 ABD Doları seviyesinde görülmektedir.

Diğer altkolinler piyasasında fiyatlar
Son Saatlerde Altkoinlerin bazılarında yaşananlar , DEX, WAX, MANA, XTZ, STRAT, NPXS, MCO, PIVX, MAID ve GNT dahil olmak üzere,Bazı altkoinler % 8-40 arasında ağır bir düşüş gösterdi. Bunların dışında, DEX en kötü performansı gösterdi ve % 35’inden daha fazla bir düşüş yaşandı.

Genel olarak, bitcoin, 3,400 ABD Doları altındaki kırmızı bölgeye girdiği andan itibaren. Şu anki piyasa havası düşecek gibi görünüyor BTC / ABD Doları 3,300 veya 3.200 ABD Doları seviyesinin altına düşebilir. Temel dirençler 3,400 ABD Doları ve 3,500 ABD Doları’dır. Benzer şekilde, satıcılar hareket halinde kalırlarsa Ethereum, Ripple, BCH, EOS ve diğerlerinde kayıplar yaşanmaya devam edebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz