single-image

Ethereum (ETH) Bugün Dört Yaşına Girdi

Ethereum bugün dört yaşına girdi 30 Temmuz 2015 yılında başlatıldı ve bu dört yıl içinde, Bitcoin sonra ikinci en iyi seçenek haline gelmiştir. Ethereum insanların kripto para birimleri hakkında düşünme şeklini değiştirdi. Yalnızca eşler arası para birimi olarak kabul edilmekten, yasal bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasına kadar, Ethereum, kripto endüstrisinin bir bütün olarak gelişimi için büyük önem kazanmalıdır .

Ethereum tartışmasız en iyi altcoindir ve bu zamanda muazzam bir gelişme göstermiştir. Yaratıcı, Buterin ayrıca en renkli ve etkili kişilikler arasında yer almaktadır. Dapp, kitle blok zinciri evlat edinme ve bugün yaygın bir norm olan birçok şey hakkında ilk konuşanlardan biri. Bu nedenle, eğer Satoshi Nakamoto’nun Bitcoininin bize merkezi olmayan bir kripto blokaj teknolojisi vermesi durumunda, Vitalik Buterin Ethereum’un bize onu en iyi şekilde kullanmayı öğrettiğini söyleyebiliriz.

Kısa bir süre sonra, blokajlarla yapabileceğiniz tek bir eşler arası para biriminden çok daha ilginç şeyler olduğunu fark etmeye başladım. Ve bu, birçok insanın aynı anda tanımaya başladığı bir şeydi. Ethereum’un arkasındaki fikir geldi.

Ethereum kullanıcıların istediğinden daha sessiz çalışıyordu. Çok beklenen bir yükseltme olan Ethereum 2.0’ın 2020 Ocak’ında piyasaya sürülmesi planlanıyor. ETH için bir boğa dalgasını tetikleyebilecek düğmenin olduğu söyleniyor.

Gerçekte, madeni para 2018 düşüş eğilimi sırasında ciddi bir şoka tanık olmuş ve oradan oldukça iyileşmiştir. Ocak 2018’de yaklaşık 1.400 dolar seviyesine yükseldikten sonra, Ethereum sert bir düşüş yaşadı ve şu anda 200 dolar civarında seyrediyor. Ancak, bu mutlaka endişe verici bir konu değil. Ağ genişliyor, yeni ortaklıklar kuruyor ve kullanıcı kitlesi için kullanıcı tabanını genişletiyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz