single-image

Ethereum (ETH) Büyük Bir Ralliin Başlarında Olabilir.

Dünyanın en popüler altcoini, birçok Ethereum tüccarı 2019’un başından beri iyi bir performans sergiledi ve en sevilen kripto paranın yeni ve büyük bir ralli için hazırlandığını düşünüyor.

İkinci en değerli kripto para için düşünceler olumlu yönde değişiyor gibi görünüyor.

Sadece son zamanlarda ünlü ve deneyimli tüccar ve uzmanı Peter Brandt ETH 309 Dolarlık bir fiyat seviyesinde yukarı bakıyor olabileceğini belirterek, Ethereum doğru yükseliş gösteren olduğunu.

Bugün DonAlt olarak bilinen ve sonunda Ethereum’da uzun süre devam etme fikrine tekrar ısındığını ve aynı zamanda Ethereum’un özlemini düşünmenin fiyatı artırdığını söyleyen tweetleyen bir teknik analisti var

Analist, Ethereum’un, 30 Nisan ve 5 Mayıs arasında yükselen bir trend izlemeye devam etmemiz koşuluyla, 2090 dolarlık muazzam fiyat hedefine ulaşabileceğini ileri sürdü.

Brian Schuster, şu ana kadar Ethereum’un değerinin 100.000 Dolar’a çıkacağını öngören kripto para birimi uzmanlarından biri olan kripto para birimi dünyasındaki en büyük Ethereum boğa.

Önde gelen bir blok zinciri danışmanı ve girişimci olarak, dünyanın en popüler ikinci kripto para biriminin altın gibi bir pazar mağazası olarak gelişirse astronomik seviyelere çıkabileceğini tahmin ediyor.

Son zamanlarda piyasada çok fazla olumlu duygu ile, Ethereum’un yukarı doğru devam edeceği kaçınılmaz görünüyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz