single-image

Ethereum Classic Fiyatı, Hızlı Bir Şekilde Yükseliyor

Son bir kaç gün içinde dikkat edilmesi gereken birçok kripto para birimi piyasası momentumu yaşanıyor. Genel eğilim hala inanılmaz şekilde yükselişe geçiyor, ancak bazı pazarlar herhangi bir gerçek yükseliş için mücadele ediyor. Pazarlar genellikle kripto ticareti konusunda çok sıkıcı olduğu için kesinlikle şaşırtıcı değil. Ethereum Classic ETC fiyatı şu an beklenmedik bir yükseliş dalgası yaşıyor ve bu durum oldukça dikkat çekici olarak yorumlanabilir.

Kripto Para ve altcoins dünyasında, Ethereum Classic ETC mutlaka elde tutmaya değer bir para birimi olarak kabul edilebilir. Aynı zamanda, kazanç elde edebileceğini ve işlemcileri işlem sırasında iyi para kazandırabilen az sayıdaki pazardan biri. Bugün ETC ile iyi para kazanmak için bir gün olabilir, çünkü mevcut yükseliş eğilimi uzun vadeli momentum açısından umut verici.

Daha spesifik olarak, Ethereum Classic (ETC) fiyatı değerini 6.76 dolara çıkarmak için % 20 arttı. Ayrıca, bu seviye 0,00131 Bitcoin’e geri döndüğü için, ETC / BTC’de % 16,87’lik bir gelişme var. Genellikle göz ardı edilen bir altcoin için çok umut verici işaretler. Ayrıca, ETC için alışılmadık derecede yüksek olan işlem hacminde 888 milyon dolar var. Bu, projenin kendi pazar başlığından bile daha yüksek, ki bu gelecekteki şeylerin bir işareti olabilir.

Yazımızı yazdığımız sıralarda ETC fiyatı 7.70 dolar seviyesine ulaşmış durumdadır…

Mevcut fiyat artışını güvence altına alabilecek umut verici bir gelişme var. Atlantis adında yeni bir ağ yükseltmesi yapmayı amaçlayan ağ katılımcıları arasında yeni bir toplantı düzenlendi. Bu sert çatal, Ethereum Classic ekosistemi üzerinde büyük bir etki yaratabilse de, bu özel güncellemeleri uygulamaya koymadan önce hala yapılacak çok iş var.

Ehereum’un hangi versiyonunun gerçek anlaşma olduğunu ve hangisinin yavru olduğunu etkili bir şekilde belirtmek için şimdi iyi bir zaman olarak görüyor. Her ne kadar herkes Ethereum’dan çatallı Ethereum Classic’i kabul etse de, bu kullanıcı ETC’nin asıl, ETH ise çatal olduğunu iddia ediyor. Bu, bir süre önce ekosistemdeki gelişmelere dair bir anlaşmazlığa dayanıyor ve bu da Ethereum’un “düzeltilmiş” bir zincir haline gelmesine ve orijinal verilerin korunmasına neden oldu.

Memes ve Ethereum Classic bugünlerde el ele gitmese de, tüm farklı kripto para birimleri, parralar ve varlıklar için kolayca uygulanabilecek özel bir internet uygulaması var. Darran McDermott, olumlu bir şekilde de olsa ETC fiyat momentumunda şaşkınlığa uğradı. Bu nedenle, bu fiyat şu anki momentum söz konusu olduğunda kesinlikle uygulanabilir, ancak bu fiyat seviyesinin birkaç saat içinde hala geçerli olup olmayacağı belli değil deniyor.

Büyük resme bakarken, Ethereum Classic (ETC) bu hafta düşük performans gösteren pazarlardan biriydi. Fiyat seviyesi göreceli olarak sabit kalırken, diğer pazarlarda defalarca artış yaşandı. Altcoin şimdi bunu telafi ediyor, ancak böyle bir dik değer artışı genellikle çok uzun süre yerinde kalmayacak bir süre sonra düzeltme beklenebilir. Öyle olsa bile, bugün Ethereum Classic’e nasıl hissettiğine bakılmaksızın, tıpkı diğerleri gibi para kazanmak için iyi bir gün olarak düşünülebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz