single-image

Ethereum Classic (ETC) Atlantis Hard Fork

Ethereum Classic (ETC) altcoin’in işlevselliğini ve Ethereum (ETH) ile uyumluluğunu iyileştirmeyi amaçlayan Atlantis adlı sert çatalını bu gün gerçekleştirdi.

ETC Geliştirici İlişkileri Direktörü Khoury tarafından 12 Eylül’de bir Twitter mesajı ile duyurulmuştur.

“Atlantis Hardfork’un başarılı bir şekilde etkinleştirilmesi için tebrikler @eth_classic ! Mutabakata varma politikasının birçoğuyla birlikte fikir birliğine ulaşmak için yapılan en uzun tartışmalardan biri miydi, ademi merkeziyetçiliğin ve dağıtılmış bir toplumun güzelliği hakkında çok şey öğrendim.
ETC Atlantis sert çatalını daha önce tahmin edilen zamana göre (12 Eylül – 13 Eylül 2019) blok yüksekliği 8,772,000 arasında başarıyla gerçekleştirdi.

“Topluluğun zamanlamayı, kapsamı ve katılımı tartışmak için çok sayıda toplantısı oldu ve Atlantis’in yayınlanmasının yönü ve zamanlaması konusunda karar verdik.”

Bu sert çatal, toplumun endişelerini göz önünde bulundurarak güvenliği arttırmayı amaçlamaktadır . Ayrıca, ETC’nin Ethereum ile uyumluluğunu sağlayacak ve hızlı bir şekilde kardeş blok zincirleriyle işbirliğini kolaylaştıracak bir güncelleme olarak kabul edilebilir.

Sert çatal açıklamasının ardından ETC, kripto para birimi değişimi OKEx de dahil olmak üzere bir dizi endüstri oyuncusundan destek aldı . Borsalar , 10 Eylül’de desteğini açıkladı ve aynı zamanda ETC ana ağı istikrarlı olduğunda ilgili teknik meseleleri ele alacaklarını ve hizmetleri sürdüreceğini belirtti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz