single-image

Anında Kripto İşlemlerini Ücretsiz Yapmak için Bytus Ekosistemi

Yeni gelenleri günlük yaşamlarında kripto para birimi benimsemekten caydıran önemli bir konu, ödemeleri seçtikleri (kripto) para biriminde yapmak için doğru platformu seçmektir. Kripto para ödemeleri için çeşitli platformlar mevcut olsa da, çoğu fiat ve kripto tabanlı para birimleri arasında hızlı ve verimli alışveriş sağlayamıyor. Ve bunu yapanların birkaçı arasında, kullanıcının yaptığı her işlem için genellikle yüklü işlem ve dönüşüm ücretleri de talep ederler. Global Digital Payments bu sorunu birkaç yıl önce tespit etti. Sıfır işlem, dönüşüm veya başka bir ücret veya tarife talep ederken kripto para birimi işlemlerini hızlı, güvenilir ve erişilebilir hale getirmek için Bytus Ekosistemi ile geldiler.

Bytus’u kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek, hesabınızı kaydetmek ve KYC’yi tamamlamaktır. KYC’niz doğrulandıktan ve fonlarınız bağlandıktan sonra Bytus, düğümünüzü blockchain ağında oluşturur ve ücretsiz kripto işlemleri yapmaya hazır olursunuz. Bytus kullanmak, bir QR kodunu taramak, aktarmak istediğiniz miktarı girmek ve gönder düğmesini tıklatmak kadar kolaydır. Tutar, hesabınızdan alıcının hesabına neredeyse anında aktarılır. Bytus Multicurrency Wallet, Bitcoin, ETH ve LTC’den amiral gemisi yardımcı programı olan BYTS’ye kadar birçok kripto para birimini destekler ve ayrıca tek bir işlem için birden fazla para birimi kullanabilirsiniz.

Bytus yardımcı program belirteci (BYTS), büyük borsaların dışında bir kullanıcının Bytus uygulamasının içinden de mayın çıkarabileceği bağımsız bir ethereum tabanlı ERC20 belirtecidir. Belirteç, ağdaki kullanıcının kanal genişliğini temsil ettiği için Bytus ekosistemi için kritik öneme sahiptir. Bunun anlamı, bir kullanıcının sahip olduğu belirteç sayısı ne kadar yüksek olursa, belirli bir sürede o kadar fazla işlem yapabilecekleridir. Örneğin, on belirteci olan bir kullanıcı 24 saat içinde en fazla 10 işlem yaparken, dört tane olan bir kullanıcı en fazla 4 işlem yapar.

Zamanla Bytus ekosistemi, kullanıcılarının finansal ihtiyaçlarının daha da fazlasını karşılayacak şekilde genişledi. Bytus Kripto Bankası, Bytus ekosisteminde bankacılık işlevini yerine getirmektedir. Kullanıcı ile etkileşimlerine göre limit aşımı limitlerine, sigorta korumasına, kredi kartı kullanımına ve kullanıcıya özel diğer birçok özelliğe izin veren mobil tabanlı bir kurumdur.

Bytus, işlemlerin tüm kullanıcıları için neredeyse anında hızlarda sürdürülebilir bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için özel blok zincirindeki grafen zincir protokolünü kullanır. Bytus, tüm kişisel bilgileri SHA-3 gibi son teknoloji algoritmalarla şifreler ve güvenilir Bytus yetkilileri, verilerinizin tamamen güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için blockchain’i yönetir. Bir milyondan fazla perakendecinin zaten Bytus ağının bir parçası olması nedeniyle Bytus, bugün kripto para birimi işlemlerini yapmak için tercih edilen platformdur.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz