single-image

Bu Hafta Bitcoin ve Önde Gelen Altcoin’lere Bakış

Boğalar ve ayılar arasındaki mücadele, görünüşe göre geride kaldı, çünkü Bitcoin bir geri çekilmeden sonra hızla 9100 Dolar’ın üzerine çıktı. Piyasanın şimdi karşılaştığı mücadele altcoins ve Bitcoins arasında. Facebook’un kripto para birimi lansmanı, kripto para birimleri etrafındaki düzenleyici inancı yeniden canlandırırken, Bitcoin’in kurumsal yatırımcılardan edindiği spot kalabalıkta göze çarpıyor.Geçen haftanın başında, fiyatı 7000 Dolar’ın altına düşmek istiyordu. Ancak, Bitcoin’e kurumsal ilgi arttıkça, varlık artmaya devam etti.

Ethereum Vakfı araştırmacısı Justin Drake kısa süre önce, merakla beklenen Ethereum 2.0 Blockchain platformunun piyasaya sürülmesi için geçici bir tarih açıkladı. Ona göre, lansman beklenebilir 3 Ocak 2020.

Litecoin, 7 Ağustos 2019’daki yarı yarıya yapılan spekülasyonun doruk noktasına ulaştığı için haftanın başında etkileyici bir şekilde kazandı. Fiyat 150 Dolar’ın üstüne çıktı; Bununla birlikte, madenciliğin karlılığı, yarı fiyatının fiyat artışına ihtiyaç duymaması gerektiğini göstermiştir.Ayrıca, Bitcoin’deki artan FOMO, altcoinlerdeki kazancı gölgeleme potansiyeline sahiptir.

Cardano’nun tüccarları bu hafta biraz belirsiz görünüyordu. Bununla birlikte, direncin üzerinde tekrar 0.1 Dolar’ın üzerine çıkmaya çalıştı.

NEO, 13,5 Dolar’lık direncin üzerine çıktığı için oldukça boğa görünüyordu. Çin’deki akıllı sözleşmeler ve dapp’ler için Ethereum’dan daha popüler platformlardan biridir.Ayrıca Okuyun: NEO Fiyat Analizi: NEO / USD Boğalar Kendi Performanslarını Geliştiriyor.

XRP, haftanın başından beri Bitcoin konusunda % 8 daha düşük işlem görüyor. XRP üzerindeki baskı, Facebook’un kripto para birimi açıklamasına da bağlanabilir.Bununla birlikte, artan piyasa kapitalizasyonu altcoinlerin fiyatı üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir. Cryptocurrency piyasalarının toplam piyasa değeri 282 milyar dolar. Bitcoin’in yüzde baskınlığı, geçtiğimiz hafta % 55.3’ten % 57.2’ye yükseldi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz