single-image

Enjin Coin, Samsung Ortaklığı Sonrası % 75 Yükseldi

Enjin Coin (ENJ), Güney Kore devi Samsung ve Enjin (Enjin Coin) arasındaki ortaklığı onayladıktan sonra son 24 saat içinde neredeyse % 75’in üzerinde bir yükseliş yaşadı. Ortaklığa göre, Samsung’un yeni telefonu olan Galaxy S10, telefonun önceden yüklenmiş cüzdanındaki Enjin Coin (ENJ) şifrelemesini destekleyecek.

Ortaklığın açıklanmasından sonra, ENJ son 24 saat içinde % 75’ten fazla kazanmıştır. Şu anda, ENJ yaklaşık olarak 0,134 ABD doları seviyesinde işlem görmektedir. 0.17 ABD dolarına kadar yükseldikten sonra, fiyat şu anda aşağı doğru düzeltiyor. Enjin Coin, 124.712,929 ABD dolar ‘lık bir piyasa değeriyle piyasa kapitalizasyonuna göre 46. sırada yer almaktadır.

Daha önce, mevcut haberler sadece bir söylenti olduğunda, Enjin Coin sadece birkaç saat içinde % 300’den fazla kazanmıştı.

Haber yayınlarına göre, ortaklık, Samsung’un hızla büyümekte olan ülkedeki e-spor pazarına dahil olduğunu gösteriyor. Enjin, zaten 20 milyondan fazla büyük bir kullanıcı tabanına sahip bir oyun ekosistemi yaratmayı hedefliyor. Ekosistemin yerel belirteci, oyun içi varlıkların sahipliğini sağlayan Enjin Kripto Parası (ENJ) olarak bilinmektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz