single-image

Dogecoin (DOGE) Binance’de Listelenmeye Başladı

Vitalik Buterin’in gücü: 5 Temmuz Cuma günü, Vitalik Buterin’in Dogecoin (DOGE) için duygularını açıklamasından bir gün sonra, muhtemelen dünyanın en büyük merkezi kripto borsası olan Binance (düzeltilmiş işlem hacmiyle) DOGE’nin listeleyeceğini açıkladı.
Binance ekibinin , Binance web sitesinde DOGE desteğini şu şekilde açıkladığını açıkladı :
Binance, Dogecoin’i (DOGE) listeleyecek ve DOGE / BNB, DOGE / BTC, DOGE / USDT, DOGE / PAX ve DOGE / USDC işlem çiftleri için açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık işlem yapmaya hazırlanırken DOGE yatırmaya başlayabilir.

Coinbase’in (1 Mayıs’ta) iOS ve Android için kullanıcı tarafından kontrol edilen cüzdan uygulaması “Coinbase Cüzdan” ın Dogecoin (DOGE) desteğini içerecek şekilde güncellendiğini duyurmasından yaklaşık iki ay sonra geliyor .

Coinbase Wallet’ın yüksek profilli kripto projeleri için belirteçlerin / madeni paraların önündeki DOGE desteğine eklenmesi, bazılarının Coinbase’nin kararının 2 Nisan’da Elon Musk’in onayının bir sonucu olduğuna inandığına inanıyor:

CryptoCompare’e göre , 5 Temmuz’da DOGE geçtiğimiz 24 saatlik dönemde % 32’den fazla artış gösterdi ve 0.004155 Dolar ‘lık fiyat ile işlem görüyor. yaklaşık 510 milyon dolar)

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz