single-image

Bitcoin Karma Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Kripto para birimi piyasasının en uzun düşüşü artık tersine döndü ve Bitcoin’i yeni bir boğa koşusuna başlattı. Bitcoin’in fiyatı eski seviyelere yükselirken, kripto para önceki hash oranını seviyesininde üzerine çıktı ve 62.266.627 TH / s ile yeni bir rekor kırdı.
Blockcahin.com’a göre, 14 Haziran’da BTC hashrate tüm zamanların en yüksek seviyesini ihlal etti. BTC’nin önceki hash oranı, 28 Ağustos 2018’de bir yıl öncesinde rapor edildi ve 61.866.256 TH / s’lik bir hashrate seviyesine ulaştı.

Blockchain.com tarafından sağlanan verilere göre, BTC günde 364 bin işlem gerçekleştirdiğini ve bu yılın en yüksek seviyesinin işlemlerin 452 bin kişiden fazla olduğu Mayıs ayında gerçekleştiğini bildirdi. Dünyanın en büyük kriptosunun fiyatı 8 bin doları aştı, zorlu rakibi 2019’da % 300’den fazla bir büyüme kaydeden ve yarıya yaklaşmakta olan Litecoin olabilir.

Bitcoin, Twitter’ın kurucu ortağı ve Square Inc.’in kurucu ortağı Jack Dorsey tarafından Quartz ile yapılan röportajda destek aldı. Dorsey, Bitcoin’in İnternet’in para birimi olması için en güçlü aday olduğunu belirtti. Yaratılışının saflığını, bu yarışta dünyanın en büyük para birimini desteklemek için toplum yararına odaklanmasıyla birlikte gösterdi.

Bitcoin BTC 154.624 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 8.720 dolar olarak değerlendi. Kripto para 24 saatlik işlem hacminin, geçtiğimiz gün % 5.61 oranında artmasıyla 20.35 milyar dolar olduğu bildirildi. Bitcoin, geçtiğimiz hafta % 8.84 büyüme kaydetti ve bir saat içind e% 0.24 ile ilerlemeye devam etti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz