single-image

Samsung, Galaxy S10 İçin Blockchain Ortaklarından Bazıları Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung , amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10’un blok zincir ortaklarından bazılarını ortaya çıkardı . Tanıtım Pazartesi, 25 Ocak tarihinde MWC Barcelona 2019 gerçekleşti .

Şirket, yeni telefonun Blockchain Keystore’unu en önemli müşterilerinden bazılarına sunmak için geliştirdi. Göze çarpan ilk şey, Cosmochain kripto projesi için bir topluk hizmeti dApp (merkezi olmayan uygulama) olan Cosmee logosunun dahil edilmesiydi. Tanıtım da ortaya çıkan bir diğer büyük isim ise, kripto oyun platformu Enjin’dir.

Samsung, bunun için telefonunun piyasaya sürülmesini beklemek isteyebileceğinden, ortak hizmetlerinin ayrıntılarını tam veya kesin olarak açıklamadı. Olması gerektiği gibi, Cosmochain Samsung ile bir ilişki onayladı bildirildi.

Amaç endüstrisi şirketlerini müşterileri ile bağlamak. Proje, kullanıcıları gözden geçirme gibi içerik oluşturma konusunda teşvik etmeyi amaçlıyor. Ödüller Ethereum’un ERC-20 belirteçine ve Cosmochain’in , cosmo coin veya COSM’nin resmi şifreleme sistemine dayanıyor . Dolayısıyla kullanıcılar, Cosmo Kripto Paralarını doğrudan Galaxy S10’un kripto cüzdanına kaydedebilecekler.

“Geçen yıldan beri, Samsung Electronics Wireless Division’ın blok zinciri takımı, ticarileştirilmiş dappları arıyor. Sonuç olarak, Cosmochain Galaxy S10’un ortağı olarak seçildi. Modeli ve teknolojiyi doğrulamak için onlarca toplantı yaptık. “

Enjin ile ortaklık hala spekülasyon, ancak büyük olasılıkla doğru
Enjin Etkinlikte gösterilen logosundan dola çıkarak bu tahmin yürütülüyor, Samsung ile ortaklık henüz teyit edilmemiştir. Bununla birlikte, Pazartesi günü tweetlenen tanıtım çekimleri, S10’da Enjin’e çok benzeyen bir cüzdan uygulaması göze çarpıyordu. Platform, blockchain oyun geliştirme ve oyun içi ürünler için iyi bir ekosistem sunuyor. Projenin resmi belirteci, enjin coin veya ENJ olarak adlandırılan bir ERC-20 belirtecidir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz