single-image

Börse Stuttgart, AB Yatırımcılarına Litecoin ve Ripple ETP’yi Başlattı

Alman borsası Börse Stuttgart tarafından desteklenen Nordic Growth Market (NGM) , ilk XRP ve LTC Borsa Yatırım Ürünleri (ETP) ‘nin AB yatırımcılarına başladığını duyurdu .

Nordic Growth Market NGM AB (NGM), İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya’da faaliyet gösteren yetkili bir borsadır. Borsa, Almanya’nın önde gelen perakende borsalarından Boerse Stuttgart’ın yüzde yüz iştiraki.

Duyuru, komisyonculuğu veya elektronik ticaret platformunun NGM değişimine erişimi olan herhangi bir uygun yatırımcının, aracı kurumuna, ticaretine veya bazı durumlarda ISK (İsveç) veya SIPP gibi vergi avantajlı hesaplarına pasif LTC veya XRP riskleri ekleyebileceğini vurgulamaktadır.

CoinShares’in CEO’su, XBT Sağlayıcısı’nın sahibi, kripto ürünlerinin listelenmesinin kolay olmadığını ve “XBT Sağlayıcısı MD’miz Laurent Kssis ve NGM’deki meslektaşlarının karmaşıklıklarını yönetme konusundaki uzmanlıklarından dolayı çok fazla kredi olduğunu söylüyor geleneksel sistem ve bu yeni dijital varlık ürünlerinin yatırımcılar için piyasaya sunulması.
” Geçen ay, popüler kripto izleme web sitesi CoinMarketCap, NASDAQ GIDS, Bloomberg Terminalleri, Thomson Reuters Eikon (Refinitiv) ve Börse Stuttgart’ta iki kripto para birimi gösterge endeksi listeleyeceğini açıkladı .

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz