single-image

Bitcoin 4500 Dolar Ardından 5000 Dolar Peki Şimdi Ne Olacak?

Kripto Para pazarının son 12 saat içinde yaptığı oldukça dikkat çekici bir iyileşmedir. Her ne kadar Bitcoin (BTC) birkaç gün önce destek seviyesinin üstüne çıkmadan bir süre önce 4.000 Dolar’da devam etse de, son birkaç saat içinde 4.500 Dolar’ a yükselen hızlı artış görülmedi.

Bazı uzmanlar, analistler ve tüccarlar özellikle pazar ve özellikle de Bitcoin için bir artış öngörüyorlardı, ancak değişimin bu kadar hızlı gerçekleşmesi beklenmiyordu. Bu eğilim devam ederse, Tone Vays’in öngördüğü gibi , önümüzdeki birkaç hafta içinde Bitcoin 6.000 Dolar ‘ın üzerinde olmalı.

Bitcoin bu yıl bir takım kazanımlar elde etmek için oldukça kararlı olsa da, son 24 saatte kaydedilen % 12’nin üzerinde bir kazancı geçen yıldan bu yana ender görülüyor. Diğer kripto para birimleri de geride kalmadı, Ethereum (ETH) , 150,54 $ ‘dan işlem görerek % 5,5’in üzerinde işlem gördü, tüm veriler CoinMarketCap’e göre verilmiştir.

Dalgalanma (XRP) da son 24 saatte% 5.98 oranında artış göstererek 0.33 $ seviyesinde işlem gördü. Tether USDT , sıradan olmayan en az% 1’lik en az kazancı kaydeden Tether USDT ile sıra dışı olmayan en yüksek on arasında hiçbir kripto parazit bırakmaz ; çünkü normal kripto para birimleri dalgalanma olduğunda stabilcoinler yavaşlar.

1. Çeyrek çok kötü değildi, en azından 2018’den daha iyiydi. Ancak, 2. Çeyrek kripto para birimi piyasası için yepyeni bir boyutta başladığı görülüyor . Bu bir sürpriz olarak gelmiyor, çünkü DataLight ve diğer veri firmalarından elde edilen veriler Bitcoin’in dayanıklılığının temellerini inşa ettiği ancak bazen kırılmanın bekleneceği, sadece ne kadar yakında olduğu belli değildi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz