single-image

Bittrex, Yapılan Önemli Yükseltmeyi Başarıyla Tamamladı

Yükseltme, İşlemlerin 20x Daha Hızlı Olmasına İzin Verir
Yükseltme sırasında, kullanıcılar giriş yapabilir ve bakiyelerini kontrol edebilirler. Tüm fonlar güvenliydi ancak tüm cüzdan özellikleri 24 saate kadar kullanılamayacaktı. Planlanan bakım sırasında tüm pazarlar ve ticaret de askıya alındı. Bittrex’teki ekip ayrıca yükseltmenin kullanıcılar için ticareti daha hızlı ve verimli hale getireceğini açıkladı.

Güncelleme tamamlandıktan sonra, Bittrex ve Bittrex International kullanıcıları, yeni motorun saniyede daha fazla sipariş verme kapasitesine sahip olacağından, belirgin şekilde daha hızlı sipariş defteri güncellemelerinin ve genel sipariş uygulamalarının tadını çıkaracaklar.

Aslında, yükseltmeden sonra, siparişleriniz öncekinden 20 kat daha hızlı bir şekilde işleme alınacak.

Güncelleme, 2019 boyunca Bittrex ve Bittrex International’da ortaya çıkacak heyecan verici özelliklerin bir araya getirilmesine zemin hazırlıyor.

Tüm Cüzdan İşlevlerinin Başarılı Restorasyonu sağlandı
Borsa, sosyal medya aracılığıyla tüm kullanıcılara, Cüzdan işlevlerinin ayarlanan 24 saat ötesinde kullanılamayacağını bildirmiştir. 28 Şubat’ta yayınlanan takip eden tweet ile Bittrex topluluğunu bazı teknik zorluklar konusunda güncellediler.

Ayrıca, Cüzdanların zaman içinde hazır olacağını ve BTC ile başlayacağını açıkladılar. Borsa o zamandan beri sadık kullanıcılarını güncelledi ve borsa tam işlev görür hale geldi. Cüzdanlar artık para yatırmanın yanı sıra para çekme işlemlerini de kabul edebiliyor.

Yükseltmedeki Yeni Özellikler
Kullanıcıların yeni ve geliştirilmiş Bittrex ticaret motorunda görebilecekleri özelliklerden bazıları şunlardır.

Maker-Taker ve likidite sağlayıcıları ve yüksek hacimli yatırımcılar için diğer özellikler
Hesaplarınıza fiat eklemenin yeni yolları
Hesap yönetimi iyileştirmeleri
Piyasa Emirleri de dahil olmak üzere yeni sipariş türleri ve seçenekleri
Koşullu sipariş verirken rezerv fon ihtiyacını ortadan kaldıracak olan daha Esnek Koşullu Siparişler, koşullu işlemlerde para bağlamadan yatırımcılara daha fazla esneklik sağlar

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz