single-image

HTC Exodus, Litecoin ve Daha Fazlasını Destekliyor

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, HTC Exodus’un en yeni akıllı telefonlarının, ikinci kat ödeme çözümü olan Lightning Network aracılığıyla Litecoin’i desteklediğini doğruladı.

Tayvanlı elektronik şirketi son zamanlarda blockchain teknolojisi ile çalışan Exodus akıllı telefonunun Litecoin’i destekleyeceğini açıklamıştı. Bu yıl üçüncü çeyreğinde, HTC akıllı telefon Exodus’un nispeten daha ucuz bir sürümünü piyasaya sürmeyi planlıyor. Ancak, Charlie Lee ekliyor , HTC telefonun Bitcoin’i desteklemeye devam edeceğini belirtti.

HTC Exodus, Litecoin ve daha fazlasını destekliyor, en son akıllı telefon Exodus, HTC’nin geliştirdiği blockchain üzerinde bir düğüm görevi görecek. Kullanıcı verileri güncellenecek ve blockchain ve cihazda güvende tutulacak. Bu yeni akıllı telefon kullanıcının dijital para birimini yerleşik cüzdanda saklamasını sağlar. Ayrıca, HTC’nin CryptoKitties’in geliştiricileriyle yaptığı son işbirliği, Exodus akıllı telefonları da kullanıcıların popüler popüler Ethereum ağ tabanlı oyununu oynamalarına izin verecek.

Bir MIT Bilgisayar Bilimi mezunu olan Lee, Exodus akıllı telefonunun süregelen gelişimi için danışman olarak atandı. HTC, daha önce blok zincirle çalışan en son Exodus akıllı telefonunun, kullanıcıların çeşitli dijital para birimlerini doğrudan yerel cüzdan üzerinden değiştirmelerini sağlayacağını açıklamıştı. Bu takas özelliği, kullanıcıların ERC-20 ile uyumlu Dai stablecoin, Temel Brave (BAT) gibi Zion Vault aracılığıyla tokenlerini değiştirmelerini sağlar.

Takas özelliği, kullanıcının tipik olarak belirteçleri değiştirmek için merkezi bir borsada ödemeleri gereken işlem ücretlerinden kaçınmasını da sağlar.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz