single-image

Bitcoin Yükseliyor Peki Altcoinler Takip Edecekmi?

Kripto para Dünyası nihayet Bitcoin’in 10.000 Dolar direncini geçmesiyle yeni ivme kazanmış durumda. Kriptoların ilk fiyat artışının ardından, bazı altcoinlerin tekrar yükselmesi beklenmektedir. Bitcoin’in yakaladığı bu ivme altcoin dünyasında nasıl yankılanıyor. Bir kaç altcoin hakkında gözlemeler yapmak ve incelemek gerekirse.

Neo Coin
Bir altcoin olarak NEO, kripto dünyası tarafından bir şekilde çok göz önünde olmamıştır. Ancak, ölçeklenebilirliği yaz öncesi yatırımcıların favorilerinden biri haline getirmiştir.

Dağıtılmış uygulamaları yönetme yeteneği ile NEO, akıllı sözleşmeler yoluyla dağıtılmış uygulamaları da yöneten diğer kripto para birimleri ile rekabet edebilmek için büyümeye devam ediyor.
Tek bir NEO kripto para Ocak 2017’de bir doların altında bir değerden 140,19 dolara çıktı yani Ocak 2017 – Şubat 2018 arasındaki performansına göre, NEO’nun bir satın almaya değer bir kripto para olabileceği görülmektedir.
Hızlı işlem süresi ve programlama söz konusu olduğunda uyarlanabilirliği NEO’ya dikkat edilmesi gereken bir yatırım kripto parası gibi görülebilir.

Binance Coin (BNB)

En büyük kripto para borsası belirteci olan BNB, önümüzdeki haftalarda ve aylarda en iyi performans sergileyecek olan altcoinlerden birisidir.

Amerikan düzenleyicilerle ilgili sorunlara rağmen, BNB, büyüme ve fiyatlar açısından gerçekten büyük bir gelişme potansiyeli taşıyor. Bunun nedeni, borsanın kripto ve gizli bir parası olmasıdır kullanımları diğer altcoinlerin sahip olmadıları özellikleri kapsadığı diğer birçok altcoin tipine karşı üstünlük sağlarlar.
Binance Coin BNB’nin yaklaşık on Cent olduğu Temmuz-2017 dönemine ilişkin fiyatlarına bakıldığında , bugün 37 Dolar civarında işlem yapmaktadır, bu geçirdiği önemli fiyat artışının bir göstergesidir. Bu kripto varlığının kullanımından kaynaklanmaktadır. Kripto para kullanımda arttıkça değeri de artar.

Ripple (XRP)

Hacmi itibariyle üçüncü en büyük şifreleme parası olmak ve kullanım durumları için kurumsal kabul kazanmak, geniş kabul görmekte olan bir kripto para olmasını sağlar!

Dünya çapındaki finansal sistemler arasında gerçek zamanlı anlaşmaya izin vermesi beklenen Ripple XRP , SWIFT, MoneyGram ve Western Union gibi takas sistemlerine de hızlı bir alternatif olmaktadır.

XRP’nin, orta vadeden uzun vadeli geleceğe yönelik en güçlü Kripto para birimlerinden biri olacağı kesin. Ripple XRP fiyatlarına Ocak 2017’den bugüne hızlı bir şekilde bakılması, benzer destek seviyesinin de ortaya çıkması nedeniyle, yakında 2018’deki gibi bir fiyat dalgalanmasına ulaşabileceği beklenebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz