single-image

Kripto Pazarında Hareketli Bir Hafta Sonu Geride Kaldı

Kripto Para piyasalar hafta sonu boyunca yükseldi ve sonra sonra bir dalgalanma yolculuğu yaşadı. Bitcoin (BTC) Cumartesi günü 11.200 Dolar’a kadar yükseldi ve Pazartesi günü 10.800 Dolar fiyatla dikkat çeken esneklik gösterdi.

Tartışmalı bir altcoin olan Bitcoin SV (BSV) de son 48 saat içinde önemli ölçüde yükseldi ve Pazartesi günü 240 Dolar seviyesinin hemen altına yerleşmeden önce Cumartesi günü 245 Dolar seviyesine ulaştı.

Büyük önemli kripto para birimleri de haftasonu boyunca Ethereum (ETH) ile iyi bir performans sergilemiştir. Sonunda, 305 Dolar seviyesine düşmeden önce Cumartesi günü bir an 320 Dolar’a kadar yükselen fiyat 300 dolar seviyesini aşmıştır.
Önemli kripto paralardan Litecoin (LTC) son 48 saat içinde biraz geri çekildi ve hafta sonu boyunca 140 Dolar’a yükseldikten sonra 135 Dolar seviyesinde işlem görmeye başladı.
Kripto para piyasasındaki 3. sıradaki Ripple (XRP),Haftasonu 0.48 dolar seviyesine ulaşmasına rağmen oldukça iyi bir performans sergiledi, ancak Pazartesi günü 0.46 dolar seviyesine geri düştü.
Yine popüler kripto para Neo, Cumartesi günü % 25’e kadar yükseldiği son derece iyi bir koşu yaşadı, ancak sonunda % 5 artarak Pazartesi günü 17.50 Dolar seviyesine geriledi.
Önemli bir başka gözde kripto para Stellar (XLM) Hafta sonu yükseldi, pazartesi günü düştü, ancak 0.13 Dolar’a yaklaşık % 5 arttı.

Daha küçük bir pazar olan para birimleri de, pazartesi günü hafifçe düşmeden önce hafta sonu boyunca iyi sonuçlar elde etti. EOS Pazartesi günü % 4 civarında bir düşüşle 7.15 Dolar seviyesine gerilerken, TRON diğer yöne gitti ve Pazartesi günü % 7 artarak 0.04 Dolar’ın altında işlem görüyor.

Hafta sonu boyunca mükemmel bir koşunun tadını çıkardıktan sonra düşen diğer kripto paralar, Binance Coin (BNB) ve Cardano (ADA) idi. Aslında, BNB 39,50 seviyesine kadar % 3 oranında geri çekilmeden önce 39 dolar seviyesinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. ZEC, QTUM, XMR, ICX ve FTM de Pazartesi günü kırmızı negatif bölgede yeraldı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz