single-image

Sert Düşen Altcoinler Cardano-Ontology-Vechain % 40-50 Düşüş Yaşandı

İki haftadan biraz fazla bir süre içinde altcoin kayıpları yaşanıyor, birkaç büyük kripto para biriminin değerlerinden nereyse % 40-50 arasında bir değer yok olmuş gibi görünüyor.

Kripto pazarı 26 Haziran’da en yüksek seviyeye ulaştığından, 100 milyar doların üzerinde genel para pazardan çıktı. Aynı zamanda, Cardano (ADA), Ontoloji (ONT) ve VeChain (VET) gibi son kazananlar, hızlı bir kanamada değerlerinin % 40 ila % 50’sini kaybetti.

VeChain (VET)% 46 Düştü
VeChain’in neden olduğu kayıplar , son zamanlardaki kripto pompasının varlığı konusunda özellikle aydınlatıcı görünmektedir . Eğer herhangi bir madalyonun küçük bir piyasa düşüşünün ortasında ayakta kalması beklenirse , Walmart’la büyük bir anlaşma imzalayanlar olacaktır .

Yine de, Walmart haberlerinde Haziran ayında bir gün% 25’in üzerinde kazandıktan sonra, VeChain aslında on sekiz ya da daha fazla gündeki en kötü performanslardan biri.

0.010624 Dolar ‘lık zirveden, VET tokeninin değeri yazı yazarken 0.005702 Dolar’a düştü. Bu üç haftadan az bir sürede % 46 kayıp anlamına geliyor.

Cardano (ADA) % 43 Düştü
ADA kripto para fiyatı son üç ay içinde neredeyse ikiye katlandığı için Cardano’nun (ADA) önceki çeyreğinde iyi bir dönemi vardı. Cardano’nun ilk belirleyici testnet’i başlatmak, yatırımcılar ve yatırımcı olmayanlar için büyük bir haberdi – hepsi Cardano’nun uzun zamandır beklenen, görünüşe göre yaklaşımın meyvelerini görmeye istekliydi.

Haberler, Cardano’nun 26 Haziran’ın zirvesine çıkan günlerde neredeyse % 25 oranında kazanmasına yardımcı oldu, ancak bu kazançların çok az bir kısmı sürdürülebilir oldu. O zamandan beri, ADA’nın değeri 0.106910 Dolar’dan 0.060580 Dolar ‘ a düştü -% 43 düşüş görüldü.

Ontology (ONT) % 50 Değer Kaybetti
Ontology’de yılın başından beri ciddi bir büyüme vardı. Bu, kripto para fiyatının bir önceki çeyrekte neredeyse ikiye katlandığı ve Şubat ayından bu yana üç katından fazla olduğu görüldü.

Ancak son birkaç aydır hiçbir boğa haberinde somut bir şey olmadığı görülüyor. 26 Haziran’dan bu yana, ONT değerlemesi % 50.25 düşüşle 1.85 Dolar’dan 0.920239 Dolar’a düştü.

Ontology’nin 2019’a başlaması o kadar umut vericiydi ki , eski ana zinciri NEO’yu (NEO) pazar sıralamasında geride bırakıp yerini devraldı. Birkaç ay sonra hızla değişti ve şimdi NEO pazar büyüklüğüne göre 17. sıradayken, Ontoloji 26’ya düştü.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz