single-image

Bitcoin Yeniden 12.600 Doların Üzerinde

Kripto para piyasaları yeni bir düzeltme yapıyor ve fiyatları dakikalar içinde artıyor. Bitcoin, bu düzeltmenin beklendiği gibi avantajlı olduğu için oldukça iyi kazanımlar elde etti.

Son saatler arasında boğalar, işlem hacminde % 10’dan fazla artışa yükseldi, bu durum Bitcoin’in test ettiği şu anki 12,650 Dolar’lık işlem fiyatına 11,200 Dolar ve 11,900 Dolar’lık direnç seviyelerini geçti ve işlem fiyatında hızlı bir yükselişe yol açtı.

Bu meblağı güvence altına alan Bitcoin, Dolar karşısında % 10’luk bir işlem gerçekleştirerek bugünün en yüksek kazancılarından biri haline geldi. Bitcoin’in 12.285 Dolar’a kapanması ile başlayan boğa koşusunun kısa vadeli olması beklenmiyor, çünkü BTC / USD işlem çiftleri, 13.000 Dolar’lık direnç seviyelerini çeken bir boğa koşusu yaratıyor.

Altcoinler de, bu yükseliş artışından etkileyici bir kazanım düzeyi ile de yararlanıyor. İstikrarı korumak için mücadelesi sürerken. Bitcoin Cash (BCH) , en yüksek kazananlar arasında yolunda. % 4 artışla, piyasa değeri en yakın rakibi olan Litecoin (LTC) ile yarışıyor .

Bu arada, Tron (TRX), Cardano (ADA), Stellar (XLM) ve Monero (XMR) % 1.96 ile % 3 arasında değişen bir düşüş yaşıyorlar. Binance kripto para (BNB) da son 4 saat ile karşılaştırıldığında, 33 Dolar fiyat seviyesinin üzerinde işlem yapmak için uğraşırken bir miktar düşük performans gösterdi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz