single-image

Bitcoin, Yeni Haftaya 10.000 Doların Üzerine Yükselerek İyi Bir Giriş Yaptı

Bitcoin fiyatı dün 10.000 Dolar ‘ın üzerine doğru bir sıçrama yaptı, yükseliş trendi sürüyor. Bitcoin (BTC) fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca oluşturduğu satış baskısının ötesinde işlem görüyor. Bitcoin şimdi kısa vadeli hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor.
Bitcoin fiyatı oldukça kötü hafta geçirdikten sonra tekrar yükselişe devam ediyor gibi görünüyor. Bitcoin (BTC) dışında, yeşil bölgede işlem yapan ve sağlam destek alanlarının üzerinde yükselen büyük kripto paralarda bulunmakta.

Bu yükselme ne kadar sürecek ya da sadece geçici bir yanılsama mı? Bu sorunun cevabı her zaman Bitcoin ve kripto severler ve takipçiler lehine kalmıştır. Ayrıca, birçok kişi Bitcoin’in şimdi 10.000 Dolar’ı geçerken yatırım için daha güvenli bir sığınak olacağını, ancak bunun tamamen güvenli bir sığınağa dönüştürmek için sahip olduğu inançlarla ilgili olduğunu bilmek için asla geç olmadığını bildirmekte.

Bitcoin, kısa vadeli hareketli ortalamalardan önemli miktarda destek alarak, “alım aşamasında” işlemektedir.

Bitcoin’deki bu yükselişi kısmen altcoinler de takip ediyor ancak düşük seviyelerde ve oranlarda kayıplarını henüz telafi edebilmiş değiller.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz