single-image

Bitcoin Yakın Gelecekte Diğer Tüm Altcoinleri Yok Edebilir

Bitcoin, kripto topluluğunu umutsuzluğa iten bir belirsizlik döneminden sonra uyanıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, popüler bir kripto tüccarı olan Tone Vays gibi insanlar lider kripto parada ısrarcı ve Altcoins’i dışlıyor. Vays’a göre, piyasadaki paraların geri kalanı bir gün er yada geç sona erecek.

YouTube Kanalında Trading Bitcoins adlı son bölümünde Tone Vays, yakın gelecekte Bitcoin’in Altcoin’lerin geri kalanını tamamen ortadan kaldıracağı ve onları piyasadan sileceği konusunda fikirlerini dile getirdi.

Bu analizinde, önümüzdeki yıl 2020, Bitcoin’in pazar hakimiyeti arttıkça Altcoins için oldukça kötü bir haber olacak . Kripto pazar payının% 85’ini yukarı çekecek en büyük parayı tahmin ediyor.

Bakış açısını açıklamak için Vays, Ocak 2019’da sadece % 51’e kıyasla Bitcoin’in hakimiyetinin şu anda % 69 olduğunu ifade etti. Ocak 2018’e kıyasla BTC’nin mevcut pazar hakimiyeti % 87 oranında arttığını vurguladı. Bu nedenle, bu rakamın ileride devam etmesi beklenebilir ve bu Altcoin’in bu süreçte bir zemin kaybetmesi anlamına gelir.

Tone Vays bir noktada Bitcoin’in pazar hakimiyetinin % 85’in üzerinde olacak ve % 98’e ulaşmak için devam edeceği konusundaki inancını dile getirdi.

Lider kripto para piyasadan Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, gibi diğer paralara kıyasla Karma oranı açısından , Bitcoin Aralık 2017’den bu yana yaklaşık % 800 oranında arttı. Başka hiçbir kripto para bu büyümeyi başaramadı.

Tone Vays, Bitcoin tamamen yükselebilir, ancak fiyat tahminleri konusunda biraz muhafazakar.
Tim Draper gibi diğer Bitcoin boğaları, Bitcoin’i önümüzdeki birkaç yıl içinde 250 bin dolara çıkacağını tahmin ederken, Tone Vays Lider kripto paranın ancak 2023 yılına kadar sadece 50 bin dolara ulaşabiliyor görüşünü dile getiriyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz