single-image

Bitcoin Piyasa Baskınlığı % 50’ye Düşüyor

Bitcoin hakimiyeti geçen Ağustos ayından bu yana bu kadar düşük olmamıştı.Ayrıca Google eğilimleri, Bitcoin’e olan ilginin geçen Nisan’dan bu yana bu kadar düşük olmadığını gösteriyor.

Hakimiyet şu anda % 50’nin üzerinde seyrediyor. “Alt sezon” un bir sonucu olarak , hızlı bir şekilde altcoinlere akan para ve nispeten durgun bir Bitcoin fiyatı, Bitcoin’in gerçek konumunu bulmaya çalışıyor. Bitcoin’in pazar kapitalizasyonu hala içindeki yüzlerce başka kriptoya dağılabilir.

Kripto piyasasında bulunan bazı kişiler, daha düşük bir baskınlığın geçmişte de yaşandığını ve büyük bir boğa koşusundan önce geldiğini belirtti. Diğerleri, Bitcoin’in yükselişinin ve düşüşünün, neredeyse Bitcoin’in 1.000 Dolar’a yükseldiği ilk büyük boğa koşusu ile ilgili tablolarda bulunduğunu belirtmektedir.

Geçmiş senaryodan farklı şey Mt. Gox. Mt., başarısızlığını suçlamak ve onuda hesaba katmak olacaktır. Başlıca Bitcoin borsası olan bu tarihi durum, bir çok yatırımcıları korkuttu. Piyasa açısından oldukça kötü etkileri oldu.

Bununla birlikte,şu anki durumda böyle şeylere sahip değiliz. Yüksek oranlardaki satış için suçlanabilecek tek bir katalizör yoktur. Faiz azalmaya başladı. Çift haneli yüksek oranda düşüş, yeni yatırımcıları korkuttu ve terk etmeye zorladı. Bu tür yatırımcıların geri döneceğini söylemek için sebep yada görünen bir veri yok.

Bir açıdan, Bitcoin’in bu varlık arayanları korkuttuğu bir erdem belirtisidir. Fiat sisteminin temel ilkelerinizin bir parçası olarak felsefi bir güvensizliği olmadığı sürece, alana yatırım yapmak zordur.

20.000 Dolar’a kadar çıkan yükseliş trendi, uzun vadeli hodlers’a paralarını taşımalarını sağlayan birkaç fiyat hareketinden biriydi. Bazılarının daha düşük fiyatlarla aldıkları bildirildi. Bitcoin’in ortalama günlük fiyatı, kripto para arzının yarısından daha az bir oranda belirleniyor.

Yakın gelecekte “ Bitcoin katili ” olmayacağından emin olabiliriz . Ancak Bitcoin için yavaş yavaş ölüm imkansız değil. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, bir Bitcoin yatırımından para kazanmak için çok çaba harcandı. Satın alma ve satma zamanınız için çok dikkatli ve makul bir şekilde donanımlı olmalısınız. Bir çok altcoin de bitcoin’e oranla daha yüksek kazanç sağlanabildi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz