single-image

BitMEX CEO’su BTC’nin 2019’da 10 Bin Dolara Yükseleceğini Söyledi

Birçok Bitcoin’le ilgili tahminler yapıldı ve bunların çoğu oldukça iyimserdi. Yine bu tahminlerden birisi BitMEX CEO’su dan geliyor ve BTC’nin tekrar 10 bin dolara ulaştığını ön görüyor.

En büyük kripto türev borsalarından birisinin CEO’su BTC’nin bu yıl sonuna kadar kesinlikle 10 bin dolara yükseleceğini ön gördüğünü söyledi.

Müşterilere gönderilen yepyeni bir bültende Arthur Hayes , The Daily Hodl tarafından bildirildiği gibi yatırımcıların heyecanlanma zamanının geldiğini söylüyor.

“Yeşil çıkışlar 4. Çeyrek’te görünmeye başlayacak. Zahmetsiz para ve toplu amnezi güçlü ilaçlardır. Ayrıca iki yıllık fiyat düşüşünden sonra, yatırımcıların bir kaç çekirdeğe sahip olmaları gerekiyor, ”diyor.

Bülten devam ediyor ve “2019 yılının yoğunluğu artacak, ancak piyasalar 10.000 Dolar’a yükselecek. Bu çok önemli bir psikolojik engeldir. Güzel bir tur yükselişi sonrası 20.000 Dolar nihai bir hedef olabilir. Bununla birlikte, 11 ay sürmüştü ve 1000 dolardan 10.000 dolara, bir aydan az da olsa 10.000 dolardan 20.000 dolara tırmandı. Melissa Lee bunu belirtiyor. 10.000 dolar benim tahminim ve buna bağlı kalıyorum. ”

Hayes ayrıca, hükümetlerin, piyasalara taze bir sermaye getirecek olan bir sonraki para basmaya dolayı hazır olduğunu söyledi.

Bundan da öte, “büyük para” bir dizi yüksek halka arzına akmaya başladıktan sonra bir miktar para kriptoya gireceğini umuyor.

Bitcoin’in bu yılki fiyatıyla ilgili yükseliş tahminlerinin yanı sıra, çalışmalarda BTC’yi geliştirebilecek başka bir girişim daha var.
Twitter CEO’su Jack Dorsey, yakın zamanda BTC tahmininde bulunan en büyük isimlerden biri .Dorsey, “daha ​​geniş kripto ekosistemini daha iyi hale getirmek için insanlara para ödeyeceği bir girişim” olan Kare Kripto’nun piyasaya sürüldüğünü açıkladı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz