single-image

Bitcoin (BTC) 10.000 Dolar’a Yeniden Göz Kırpıyor

Bitcoin (BTC) uzun bir süredir patlama enerjisine sahipti dün 200 dolar’dan fazla atlayarak yeniden yeşil alana geldi ancak altcoinler düşüşe geçti. Şu anda 8,800 Dolar’dan ilem görüyor bitcoin en son 10 gün önce görülen fiyatlara geri döndü.

Yine en çok ilgi Litecoin (LTC), 13 ayın en yüksek seviyesini 142 Dolar’a dokudu, diğer birçok üst altcolin ile birlikte baskı satın almayı başardı. En büyük Altcoinlerlerden olan LTC şu an için % 16 daha yüksek olan 137 Dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin ile bu tür bir yükselişi görmek, önceki boğa piyasasının belirgin bir özelliği olan ve bizimle birlikte olduğu görülüyor. Bu tür ticareti bazen, bugün olduğumuz gibi görünen bitcoin için bir duraklama tarafından yakalanan alımlar izlemektedir.

Bitcoin (BTC) fiyat analizi şöyle bitcoin şu anki seviyelerde tutulması ve daha da artması için neler olacak Fiyat yukarı yönlü bir hareket takip etmekte. Önümüzdeki günlerde Facebook Globalcoin lansmanı ve genel koşullardaki olumlu hava Bitcoin’i daha yukarılara Belkide 10.000 Dolar seviyesine taşıyabilir. Diğer yandan şu anki seviylerdeki direnç bölgelerini daha öncede denemiş ama tutunamadığını da unutmamak gereklidir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz