single-image

Bitcoin Gold , Bilinmeyen Nedenlerle % 20 Değer Kazandı

Bitcoin gold için yakalanan momentum tamamen anormal olmamakla birlikte, bunun tüccarlar ve yatırımcılar arasında çok fazla huzursuzluğa neden olabileceği görülmektedir. Şaşırtıcı bir olayda, Bitcoin Gold fiyatı şu an itibariyle artıyor. Hiç kimse bunun neden böyle olduğunu veya yükselişin bu sefer ne kadar süreceğini bilmiyor.

Şu an itibariyle Bitcoin fiyat tablosunda belirleyici bir düşüş eğilimi oluştuğu açıktır. Bu momentum, yatırımcıların görmek istediği şey değil; Bir günlük katı kazançlar, genellikle tekrar hareket etmeden önce geri çekilme ile sonuçlanır. Bitcoin fiyatı üzerindeki baskı, çoğu zaman şu an itibariyle kırmızıya olmasına rağmen, bazı altcoinler için genellikle iyi bir göstergedir.

Bu arada, sağlam bir momentum gösteren altcoinlerden biri Bitcoin Gold’dur . Bugünlerde hiç kimse BTG’yi aktif olarak tartışmıyor gibi göründüğü , Bitcoin Gold fiyatının genel olarak yaklaşık % 20 oranında artması daha da şaşırtıcı. Şu anki değeri 12.70 ABD Doları olan bir BTG, bazılarının düşünmesi gerektiğinden biraz daha yüksek bir fiyat alıyor.

Bununla birlikte, diğer Kripto paralardan farklı olarak, Bitcoin Gold işlem hacminde büyük bir artışa tabi değildir. Bunun yerine, 10.5 milyon dolarlık değer bu Bitcoin klonu için oldukça standart. Yükseliş trendini çok uzun süre canlı tutmak mutlaka gerekli olmayabilir. Aynı zamanda, şu anda çok fazla insan BTG satmaya niyetli gibi gözüküyor, çünkü sahipleri bir süredir kar beklemekteydi.

Son zamanlarda BTG fiyat artışını garanti altına almak için gerçek bir gelişme olmamıştır. Bu nedenle, potansiyel bir pompalama ve boşaltma döngüsünün tüm işaretlerine sahiptir, ancak gerçek sonuçlar çıkarmak için henüz erkendir. Ticaret hacminin çoğu, işlem hacmini dışlayan – ve P2PB2B olan Coinbit’ten geldiği için, bu fiyat değişikliğinin gerçek bir ihtimal olduğu görülüyor.

Küçük bir kumar oynamak isteyen tüccarlar için şu andan itibaren Bitcoin Gold ile ilgili bazı arbitraj fırsatları var. Koineks ve diğer bazı borsalar arasındaki fiyat farkı göreceli olarak yüksektir ve bu da işlem başına % 4,7’ye varan kar elde etmenizi sağlar. Bitcoin Gold değeri şüphesiz bir süre daha önemli ölçüde dalgalanacağından, hala biraz riskli bir hareket olacaktır.

Dünyanın önde gelen kripto para birimi görünürde bir sebep olmadan değer kaybettiğinde, bazı alternatif pazarlar görünürde bir sebep olmadan bir pompa döngüsünden geçer. Bu uzun vadeli BTG spekülatörleri için ümit verici bir eğilim olsa da, bu kazanımların uzun süre yerinde kalması muhtemel değildir. Yatırımcılar kar almaya başladığında, yükseliş eğilimi aniden kesilecektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz