single-image

Bitcoin Gelecek Haftalarda 10.000 Dolara Ulaşabilir

Lider kripto para birimi Bitcoin, bu ay bazı günler hariç en yüksek fiyatından 8.300 Dolar’dan biraz daha düşük seviyelere indi. İlerleme kaydetme şansı zayıf görünmekle birlikte , analistler , önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük olasılıkla mevcut geri çekilme sona erdiğinde kripto para biriminin yukarı doğru hareket edeceğine inanıyorlar .

Analistlerden biri olan Galaxy, Bitcoin’in menzili ile işlem yaptığını ve fiyatın bunu yansıtmayabileceğini, önümüzdeki üç hafta içinde 10.000 Dolar’a yükselme şansını % 60 koruyarak varlık gerçekten iyi ve hala yükselişe geçebileceğini söyledi.

Benzer bir şekilde, başka bir analist olan Crypto Rand , Bitcoin’in önümüzdeki birkaç hafta boyunca Galaxy üçgeninde ticaret yapmasını beklediğini söyledi .

Kripto alanındaki belirgin bir rakam olan Morgan Creek’in Kurucu Ortağı Anthony Pompliano , Bitcoin’in mevcut geri çekilmeye rağmen bulunduğu fiyat bölgesinden çıkacağı yönündeki iyimserliğini dile getirdi . Farklı analizlerden doğan tüm bu anlaşmalar tesadüf olamaz. Diğer bir analist, Bitcoin’in 7.000 doların üzerinde kaldığı sürece 10.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor.

Her ne kadar 7.000 dolarlık fiyat uzun süredir geçerli gözükse de DonAlt, Bitcoin’in 7.950 dolar’ı geçmeyi başarırsa iyi günler göreceğini söylüyor . Lider kripto para biriminin 7.000 Dolar’ın altında büyük bir düzeltme görebileceği konusunda endişeler olsa da, fiyatın üstünde tutabilme kabiliyeti varlığın yükselmeye kararlı olduğunu gösteriyor olabilir.

Geri çekilme, bazı analistlere göre altcoinlerin Bitcoin’i yakalama şansıydı. Bu, Dünco’nun tüm üst altcoin’leri, Bitcoin yüksek yükselirken önceki desenlerden farklı olarak, ancak Ethereum dahil altcoinlerin kırmızı olduğu , dünün sonraki saatlerinde Bitcoin ile birlikte yeşile döndüğü için yansıtıldı .

Bitcoin , kripto para birimi işlemcisi Josh Rager’e göre bu hafta bazı fiyat konsolidasyonları görüyor olabilir ve 31 Mayıs Cuma günü büyük dalgalanma olabilir. Bitcoin’in patlaması beklenen birkaç hafta aralığındaki “ bunun üçgen tepesinin zirvesi (yoğunlaşma fiyatı)” olacağını söylüyor . Ne kadar sürerse sürsün, kripto topluluğu Bitcoin patlamaya hazır olduğunu konusunda bir beklenti içinde.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz