single-image

Bitcoin Fiyatı 11.500 Dolar Seviyesinde

Bitcoin fiyat hareketi 11300 Dolar destekten başlarken, kripto para birimi günün büyük bir bölümünde 11350 Dolar ile 11400 Dolar arasında işlem gördü. Sabah saatlerinde ani bir yükseliş ile fiyat hareketini 11400 Dolar seviyesinin üzerine çıkardı ve o zamandan beri güçlü bir destek olarak bu seviye korunuyor..

Başlıca teknik göstergeleri artık güçlü satın alma sinyalleri ile nihayet aynı sayfada, yani osilatör sinyalleri ve hareketli ortalamalar şimdi satın alma tarafına doğru yöneliyor, Bitcoin fiyat hareketine ve dolayısıyla kripto para birimine bir miktar istikrar sağlıyor. bir bütün olarak pazar. Bununla birlikte, osilatör sinyalleri, ayıların fiyat hareketini ele geçirmesi için olması gerektiği kadar istikrarlı değil.

Özellikle 11000 Dolar seviyesi bir süredir destek seviyesi olarak kullanılmaktadır. Bu seviye şimdilik Bitcoin yukarı hareketlerini iyi bir şekilde desteklediğini göstermiştir. Genel piyasa verileri ve haberler haftaya yukarı yönlü hareketler yapabileceğini ancak bazı küçük dalgalanmalar görülebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz