single-image

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatı 250 Dolar’ı Aştı

Hızlı bir yükseliş yakalayan kripto para piyasası gerçek bir sorun yaşamadan devam ettikçe, tüm alternatif paraları takip edebilmek mümkün olmayabiliyor. Bitcoin Cash favori altcoinlerden birisi olmayı başarmıştır, ilk 20’de en çok yükselen pazar olmaya devam ediyor. Mevcut Bitcoin Cash fiyatı 250 Dolar’ın üzerinde olduğu için, işlerin nereye gideceğini görmek ilginç olacak.

Bitcoin art arda bir kaç gün boyunca bu yükselişe devam ettiğinde, altcoinler çok fazla baskı altına girmeleri bir zaman meselesidir. Gerçek zararları göreceklerinden değil, öncelikle Bitcoin’e oranla çok fazla mücadele ettikleri için USD bazlı kazanımları olumsuz etkileyebilir. Bitcoin Cash, ABD Doları ve BTC karşısında inanılmaz derecede yükseliş gösteren ve her zaman dikkat edilmesi gereken ilginç paralardan biri.

Daha spesifik olarak, son 24 saat BCH için büyük kazançlar sağladı. USD değerinde % 39,8’lik bir yükselişle, Bitcoin Cash fiyatını 252,96 Dolar’a ulaştırdı. Ayrıca BCH / BTC’de % 32,3 artış var ve bu şekilde fiyat 0,011115 Bitcoin’e yükseltiyor. Tüm pazarları etkileyen genel işlem hacmindeki dalgalanmalarla kolaylaşan, tüm piyasada çok katı eğilimler var. Bitcoin Cash, bir süredir işlemlerde 2,527 milyar dolar kazanmadı, ancak bugün bu altcoin için iyi bir gün gibi görünüyor.

Kripto piyasasının yeşile döndüğü bir beklenti var, “kripto kışı” nın yakın zamanda tamamen bitmesini bekliyor. Renata Nifield bu kategoriye giriyor, ancak herhangi bir anda gerçekleşebilecek düşüş eğilimi gösteriliyor. Hiç kimse pazarların neden yükseldiğini veya işlem hacminin neden dört katına çıktığını bilmediğinden, bu şartlar altında her şey mümkündür.

Bu BCH yükseliş trendinin Bitcoin ve Blockstream ile ilgili komplo teorileri yaymaya başlaması uzun sürmedi. “Blockstream’in Bitcoin’i nasıl öldürdüğünü” ve “Blockstream’in Bitcoin kullanımını ikinci kez nasıl engellediğini” gösteriyor. Bitcoin göz önüne alındığında çok garip bir ifade görünüşte kendi başına oldukça iyi yapıyor. Dahası, Bitcoin Cash de bu kazancı Bitcoin’in momentumu olmadan not etmedi.

Büyük resme bakıldığında, hızlı bir şekilde art arda şekillenmekte olan pek çok ilginç eğilim olduğu açıktır. Bitcoin Cash bu konuda açık bir şekilde ilerlerken, diğer pazarlar hızlı bir şekilde art arda baskı altında çöküyor. Hangi kripto paraların karlarını koruyacağı ve hangilerinin yavaşça ortadan kalkacaklarını belirlemek haftanın ikinci yarısı için ilginç olacak. Bu yükseliş trendinin ne kadar süreceği farklı bir konudur.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz