single-image

Ethereum (ETH) 175 Dolar Seviyesini Geçti

Son hafta Kripto para piyasaları için hareketli geçti, özellikle son bir kaç gün içinde Bitcoin başta olmak üzere hemen hemen tüm Kripto Para piyasası ciddi bir toparlanma süreci yaşıyor, Piyasa Baskınlığı açısından en büyük 2. kripto para olan Ethereum sadece bugün % 10.45 artış yakaladı. Yukarı doğru hareket Ethereum’un pazar sınırını 18.11 milyar dolara veya toplam kripto para birimi piyasa sınırının % 10.30’ine kadar yükseltti. En yüksek değerinde geçtiğimiz yıl, Ethereum’un piyasa değeri 135.58 milyar dolardı. Ethereum, önceki yirmi dört saat içinde 160.99 – 175.00 $ aralığında işlem görmüştü.

Geçtiğimiz yedi gün boyunca, Ethereum değerinde bir artış görüldü toplan artış % 22 civarında. Şu anki fiyatı ile Ethereum, 13 Ocak 2018 tarihinde belirlenen 1.423.20 Dolar seviyesindeki tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 87.85’e kadar değer kaybetmiş gibi görünse de son ayı piyasasındaki toparlanma oranı yüksek.

Akıllardaki soru peki bundan sonra ne olacak, piyasada uzun süren umutsuzluk sonrası, çok kesin olmasa da bir yükseliş trendi yakalanmış gibi görünüyor, fakat Ethereum için sonraki nokta Bitcoin’in yapacağı hareketlerle oldukça yakından ilgili gibi görünüyor, tüm piyasaya şu an yaşanan momentum Bitcoin tarafından sağlandığını unutmamak gerekir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz