single-image

Bitcoin Cash (BCH) Büyük Kayıpların Ardından Yeni Haftaya Yükselişle Başladı

Bir haftadan kısa bir sürede BCH / USD değerinin % 26’sını kaybetti. BCH / USD 255 Dolar destek bulmadan önce Pazartesi günü 260 Dolar altında düşüş gösterdi.

BCH, 315 Dolar’dan işlem yaparken desteklenmektedir. Bitcoin Cash, hafta sonu ve Pazartesi günkü açılışın ardından gelen seanslardaki kazanımları büyük ölçüde kaybetmişti. Bir haftadan kısa bir süre içinde BCH / USD, değerinin % 26’sını kaybetti ve son birkaç ay içinde kaydedilen ilerlemede kayda değer bir düşüş sonucu silinmiş oldu.

Geçen haftaki ilk düşüş 400 Dolar oldu ancak destek bulamadı ve ardından 380 Dolar ve 340 Dolar destek alanlarının altında daha fazla kırılma yaşandı, bu destek noktaları da BCH için kurtarıcı olamadı. Hafta sonu boyunca gerçekleşen işlem, yalnızca 320 doların altında değil aynı zamanda 300 doların altında ciddi kayıplara yol açan daha fazla düşüşe sebep oldu. Asya piyasası işlemlerinde BCH / USD 255 Dolar destek seviyesini bulmadan önce 260 Dolar altında düşüş gösterdi.

Piyasaya dağılmış diğer kripto varlıkların geri kazanılmasıyla birlikte, Bitcoin Cash (BCH), güne % 10’dan fazla kazanım yaparak en büyük günlük kazanan olarak olmayı başardı. Bu Bitcoin Cash’i 300 doların üzerine çıkardı ve kısaca 320 doların üstüne çıktı.

Şu sıralar BCH 315 Dolar’dan işlem görüyor. 320 Dolar üzerindeki alan şu anda 331 Dolar direnç seviyesi gibi görünnektedir. Düzeltme yapılması, 360 Dolar’lık direnç bölgesi ve daha önce 340 Dolar’ lık dirençle karşı karşıya kalacaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz