single-image

Ethereum Classic (ETC) Haziran Ayında 10 Dolar Olabilecek mi?

Piyasa şartlarının uygun koşullar da devam etmesi durumunda Ethereum Classic (ETC) önümüzdeki ay içinde 10 Dolar seviyesini geçebilir. Ethereum Classic istikrarlı bir yükseliş eğilimi sürdürüyor. ETC Ethereum Classic, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından güvenli kripto olarak belirtildiğinden beri parlak bir geleceğe sahip gibi görünüyor. Kripto Para biriminin genel kabulü hızlı bir şekilde artmaktadır ve 2019’un ikinci yarısında tüm beklentileri aşabilir. Ethereum Classic , Google’dan gelen bir grup bilim insanı tarafından da desteklenmiştir ve bu, çok uzun bir süre dayanacak olan güçlü teknolojik desteği teyit etmektedir. uzun zaman. Yatırımcılar ve tüccarlar ETC’ye büyük yatırım yapma eğiliminde ve mevcut piyasa pozisyonunda yükseliş eğilimi sağlıyor.

ETC fiyatı, 2019’un başlangıcından bu yana istikrarlı bir şekilde arttı ve son zamanlarda 8.82 Dolar’a kadar yükseldi. Bu artışın önümüzdeki birkaç ay içinde de devam etmesi bekleniyor. Fiyatın yaklaşık 5,90 dolara düştüğü son 30 gün içinde madalyonun değerinde % 38’in üzerinde bir artış olmuştur. Ethereum Classic (ETC) piyasa hacmi açısından küresel piyasalarda pozisyon ve kısa bir süre içinde olağanüstü büyüme göstermiştir.

Ethereum Classic (ETC), yılın başlangıcından bu yana mevcut değerine ulaşmak için yavaş ama istikrarlı adımlar attı ve yılın ikinci yarısı kriptodan çok daha agresif bir yaklaşıma tanık olabilir. ETC madalyonunun fiyatı 2019’un sonuna kadar 20 dolara kadar çıkabilir, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 47 Dolar’ı aşması en az bir yıl daha sürer. Belkide iki yıl sonra ETC 100 Dolar hedefine ulaşabilir.

Para birimi büyük hizmet sağlayıcılardan kabul görüyor ve uzun vadeli görünüm umut verici olduğu için Ethereum Classic yatırım açısından bir seçenek olabilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz