single-image

Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) İçin Son Durum

Son 24 saatte bakıldığı zaman BTC / USD paritesi düşüş kaydetti. Lider kripto para gün içi boyunca %2,7 oranında değer kaybetmiştir.

Destek seviyesi 9924 Dolar’dan 9624.88 Dolar’ a düştü ve bu da düşüş baskısı gösterdi. Seviyenin altında görülen ve bu durum aşırı satım piyasasına ivme kazandırdı. Ayrıca, son 24 saatte, ayılar pazarın momentumuna hâkim oldu denilebilir.

Fiyat daha sonra toparlandı ve satış baskısında düşüş olduğunu söylemek mümkün. Bu aynı zamanda yatırımcıların daha iyi fiyatlar beklediklerini gösteriyor.

Önümüzdeki birkaç saat içinde düşüş eğilimini gösterebilir. Yeni hedefler 9500 Dolar olarak belirlenebilir.

BCH / USD son 24 saat boyunca aşağı yönlü bir görünüm sergiledi. BCH, gün içi % 3.9 düşüş gösterdi. Çiftin fiyatı, işlem hacmine 302.7 Dolar’dan başladı ve ardından mevcut 290.9 Dolar’ lık güçlü bir düşüş yaşadı. Ek olarak, son 24 saatte 5.2 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile dolaşımdaki 17.9 milyarlık bir arzına sahiptir.

Destek bölgesi de düşüş eğilimine işaret eden 295.6 Dolar seviyesinden 284.0 Dolar seviyesine düşürüldü.Bir aşırı satım piyasa durumunu gösterdiği görülmüştür. Bu aynı zamanda güçlü satış hareketi gösterdi.

Düşüş baskısında bir düşüşe işaret etti. Dolayısıyla, yatırımcılar daha iyi bir fiyat bekledikleri için kısa sürmek istemiyorlar.

Şu anda, tüm göstergeler gelen bir Bull Run’a işaret ediyor. Yeni hedef 300 Dolar olarak belirlenmeli.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz