single-image

Bitcoin Cash ( BCH ) Blok Zincirinin Desteklediği Yeni Bir Oyun

7 Ağustos’ta Block Hop ekibinden geliştiriciler, Bitcoin Cash ( BCH ) blok zincirinin desteklediği yeni bir sanal oyun duyurdular . Realmx adlı oyun yazılımı, benzersiz deneyimler ve oyun yaratmak için blockchain teknolojisi, genişletilmiş el yapımı ürünler ve çevrimiçi oyun kullanan “yeni nesil” bir oyundur.

Geliştiriciler, Bitcoin Nakit Ağına Bağlı bir Online Video Oyunu olan Realmx’i Duyurdu
Bitcoin Cash ( BCH ) ağını çevreleyen geliştirme ve altyapı , geçen yıl boyunca büyümüştür ve bireylerin deneyebileceği her tür platform vardır. Çarşamba günü, BCH topluluğu, protokolün omurgası olarak Bitcoin Cash ağına dayanan Realmx adlı yeni bir çevrimiçi oyun tanıtıldı . Oyun, Block Hop adında bir programcı ekibi tarafından geliştiriliyor ve “geliştiriciler ve oyuncular arasındaki ilişkiyi yeniden tanımlamayı hedefleyen bir açık dünya sanal alan turnuvası”. Realmx, taş çağında mağara sakinleriyle başlayan ve bir kez başlayan bir simülasyonda başlıyor Belirli bir verimlilik miktarı tamamlandığında oyun yeni bir dünyaya ilerleyecektir.

Geliştiriciler Sandbox Video Oyununu Sunuyor Powered by Bitcoin Cash
Bitcoin Cash tarafından desteklenen Realmx video oyunu 7 Ağustos Çarşamba günü duyuruldu.
Block Hop’un açıklamasında “Realmx oyunu, oyuncular eşya yaratabilecek, canavarlarla savaşabilecek, içeriklerinden para kazanacak ve oyunun ilerleyişinde ana oyun gelişimine liderlik edecek” dedi. “Merkezi bir sunucu kullanmak yerine, Realmx oyun içi varlıkları blok zincirinde saklayarak kendisini diğer sanal oyunlardan ayırıyor – Bu, oyun içi varlıkların hepsinin gerçekten oyunculara ait olduğunu ve serbestçe P2P şeklinde işlem görebileceği anlamına geliyor.”

Realmx web sitesi, oyuncuların hediye paketleri alabileceklerini söylüyor. Realmx mühendisleri, oyun başladığında dört farklı sahne ve kabaca 40 benzersiz canavar olacağını söylüyorlar. Taş devri ayarı, oyun ilerleyene kadar temel maceralarda ve savaşlarda yarışan oyuncularla başlayacak. Block Hop’un dokümantasyonu, oyuncuların zorlu düşmanları yenmek ve bonus puanları kazanmak için “uygun ekipman ve becerilere” ihtiyaç duyacağını gösteriyor. Geliştiriciler, her oyuncu için benzersiz olan nadir eşyalar ve silahlar ürettiği için Realmx müşterilerini ödüllendirmek istiyor. “Bu nedenle, Realmx’te, her oyuncunun yeni teçhizat / silahlar için kendi tarifini yaratma şansı var – Tasarıma, malzemelere ve fiyata karar verebilirler. Reçete üzerindeki öğeyi yapmak için başka bir oyun tahsil edildiğinde, sahibi BCH gelir elde eder, ”diyor.

Yaratıcılar, oyunun ücretsiz olduğunu ancak oyun içi genişletilebilir oyunlara bitcoin nakit işlemleri uygulandığında çok daha güçlü olduğunu vurguladılar. Örneğin, el işçiliği ekipmanları ve silahlar oyun içinde mevcut bir işlevselliktir, ancak iki farklı işçiliği vardır: normal işçiliği ve zincirleme işçiliği. Düzenli işçiliği, oyuncuların ücretsiz olan ancak yalnızca bir kez kullanabilecekleri ürünler yapmasını sağlar. Zincirleme işçiliği ile Realmx, oyun boyunca sürekli olarak kullanılabilen ve ücretlendirilmiş işlenmiş ürünler sunar. Realmx ayrıca temel olarak oyuncuların yiyecek için çiftçilik yapmasını ve rezervler için hasat etmelerini sağlayan “eğlence tarımı” gibi alternatif görevlere de sahiptir. “Oyunda tarım oldukça basittir – Toprağa ekim tohumları ve birkaç saat içinde hasat edebilirsiniz. Ayrıca, üretiminizi artırmak için hayvanları yetiştirebilirsiniz.

Web sitesine göre , Realmx Şubat ayında özel olarak beta testine başladı ve takım oyuncu geliştirme kitleri yaratmayı ve oyun deneyimini Q2-Q4 2019 ile geliştirmeyi umuyor. 2020 yılına kadar, temel teknik desteğe odaklanmayı ve oyunculara liderlik etmeyi hedefliyor 2020 yılına kadarki ana oyun geliştirme süreci. Web sitesi, daha sonraki bir tarihte satın alabileceğiniz oyun ve hediye paketlerinin bir videosunu gösterir . Web sitesinin “Oyuna Girin” dediği bölüm odak dışı ve şu anda erişilemiyor. Duyuru foruma gönderildiğinde r / btc , BCH destekçileri, oyunun onchain işlemleriyle nasıl çalıştığını merak ediyorlardı. Ne yazık ki, hiçbir Realmx kaynak kodu veya Github bağlantısı mevcut değildir ve web sitesi teknik bilgileri detaylandırmamaktadır. Forumu haberi yayınlayan kişi topluluğa, oyunun hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışacağını söyledi. Realmx temsilcisi, oyunun ücretsiz olduğunu ve BCH para yatırmalarına gerek olmadığını vurguladı . Temsilci, “Oyun bu ay indirilmek üzere piyasaya sürülecek” dedi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz