single-image

Ethereum Classic ETC Projelerini Destekleyen Stüdyo Programını Başlattı

Ethereum Classic (ETC) Laboratuarları bugün, Ethereum Classic’te yeni projelerin başlatılmasını destekleyen bir program olan Studio’yu resmen açıkladı.

ETC Laboratuarları ETC’de proje ve kalabalıklar başlatmak isteyen firmaları desteklemek için 8 Ağustos tarihli resmi bir blog yazısına göre , ETC Labs Studio şimdi yeni projeler ve topluluklar için teknik ve pazarlama uzmanlığı arayan şirketleri destekleyecektir.

Yeni program, merkezi olmayan uygulamaların ve toplulukların oluşturulması ve uygulanmasını teşvik etmek için teknik uzmanlığı paylaşmanın yanı sıra, ETC blok zinciri üzerine inşa etmek isteyen işletmeler ve yeni başlayanlar için proje başlatma ve pazarlama araçları konusunda rehberlik etmeyi amaçlamaktadır.

Gönderiye göre, ETC Labs Studio programı zaten blockchain ve kripto ile ilgili firmaların kaydolması için hazır durumda.

Ethereum Classic Labs CEO’su Terry Culver, Studio’nun tüm Ethereum Classic ekosistemini olgunlaştırmaya devam etmek için Accelerate grubundan fon ve mentorluk programları ile birlikte özel geliştiricilerin Çekirdek grubundaki uzmanlıklarını bir araya getireceğini söyledi.

ETC Labs Studio programı, ETC Labs’in 28 Temmuz’da Ethereum Classic ağına dayalı ürün ve uygulamaların geliştirilmesini teşvik etmek için hızlandırıcı programını açıklamasından bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce gerçekleşti. Her Accelerate programının süresi, toplamda üç aydır.

Temmuz ayının başlarında, Cointelegraph , Fidelity, Deloitte ve Amazon’un Startup Studio adlı yeni bir blockchain hızlandırıcı programını desteklediğini bildirdi . Ethereum Vakfı ve ETH Global gibi diğer 20 firmanın yanı sıra şirketler, atölye çalışmalarının zincirleme girişimleri sağlamak ve uzmanlıklarını genişletmelerine yardımcı olmak için güçlerini birleştirdi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz