single-image

Bitcoin (BTC) 50.000 Dolar’a Düşündüğünüzden Daha Yakın

Bitcoin, 12.000 Dolar’s nereyse yeniden dokundu ,ünlü kripto analisti Tom Lee bu kadarla kalmayacağını daha fazla kazanç olacağını düşünüyor. 4 Temmuz Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz – havai fişekler, Bitcoin için havai fişekler son tweetinde Fundstrat’dan Thomas Lee, lider kripto paranın yakında onun zaman çizelgesi kapsamında, çok yakın gelecekte daha yüksek güçlü bir hamle olacağını düşünüyor ve havai fişekler görerek kutlama yapmak olduğunu belirtiyor tweetinde.

Tam olarak belirtmek gerekirse tweet’te, Teom Lee, Bitcoin 10.000 Dolar’ın üstünden çıktıktan sonra kripto para birimi piyasasının, varlığın geçmişinin yalnızca % 3’ünde görülen bir pozitif duyarlılık düzeyi olan “Level 10 FOMO” ile açıkladı. Belirtmek gerekirse Bitcoin (BTC) çoğu analistin beklentilerini çoktan aşmış durumda. Geçen hafta bu çıkış ve ardından gelen %20 lik geri çekilme ile 9.750 Dolara geldiğinde bir çok analist kriz demişti ama Bitcoin şimdi 11.800 Dolar civarında fiyatlandı.

Görüyorsunuz, BTC 13.800 Dolar’dan “düşüş” olarak kabul edilen bir dizi sinyal kaydedildi. Daha önce Ethereum World News tarafından bildirilen , analist Nunya Bizniz ilginç işaret Bitcoin bir günlüğüne grafikte 2018’in çöküşünün ve 2019’un güçlü toparlanmasının 2011 ve 2012’de görülen ve kripto pazarının ilk tam teşekküllü döngüsü olan fiyat hareketi gibi göründüğünü belirtti.

Bu dönemde, Bitcoin yeni zirvelere yükseldi,% 94 düştü,% 260 hızlı bir sıçrama gördü, ardından % 46 düştü. Bizniz, tarihin herhangi bir belirti olması durumunda, Bitcoin’in % 46’lık bir düşüş görebileceğini ve bunun 7.000 dolara geri geleceğini belirtti.

Daha da önemlisi, Nunya Bizniz, Bitcoin’in kısa süre önce altı ay boyunca sürdürdüğü bir parabolün altında kırdığını bir tweette dikkat çekti. Bu kayda değer hamel Bitcoin’in 3,150 Dolar’ın altına kadar uzanıyor. Farkında olanlar için, her seferinde Bitcoin orta ila uzun vadeli bir parabollerde % 80 düzeltme yapıldı. Öyleyse, şimdi masanın karşısında güçlü bir ters çevirme olduğu düşünülürse, Lee Bitcoin’in tam olarak nereye gitmesini bekliyor?

Yukarıda belirtilen tweet’lerde açık bir öngörüde bulunmamakla birlikte, bazı görüşler almak için daha başka yorumlara bakabiliriz. Binance, Wei Zhou ile konuşan önde gelen analist, 10.000 Dolar’ı kırılmasından sonra, kripto para birimi piyasasında gevşeyeceğini belirtti. İyimserliğini vurgulayan Lee, 10.000 dolar kazandıktan kısa bir süre sonra 20.000 dolar ve 40.000 dolar seviyelerine ulaşabileceğini inandığını söylüyor.

Tom Lee, 40.000D Dolar ‘ı yakından izliyor gibi gözüküyor, çünkü bir yorumcunun cevabını veren Fundstrat analisti, 50.000 Dolar’ ın “çoğunun düşündüğünden daha erken…” olarak niteliyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz