single-image

Bitcoin Bir Hafta İçinde 8500 Dolara Ulaşabilir

Geride kalan 10 Aralık’tan bu yana, Bitcoin kazanç elde etmek için mücadele ediyordu, çoğunlukla 7100 ila 7500 Dolar arasında hareket ediyor ve bir ara nereyse 6400 Dolar kadar düşütü. Lider kripto para biriminin 7500 Dolar’ın üzerine çıkmayı başardıktan sonra umutverici bir olay oldu, muhtemelen daha fazla bir hareket sinyali verdi.

Son bir kaç gün özellikle 3 Ocak’tan bu yana volatilitede hafif bir düşüş olmasına rağmen, nispeten yüksek volatilite, yakın gelecekte daha büyük fiyat dalgalanmalarına izin verebilir, yukarı yönde yükseliş beklentisi yüksek ancak bu aşağı yönlü kırılmaları da izin verebilir.

Bitcoin’in önümüzdeki hafta yaklaşık 8500 dolara kadar yükselebilir. Birçok göstergeden gelen yükseliş sinyallerine rağmen, eğer fiyat aşağıya inecekse, kötü bir senaryoda Bitcoin aynı zamanda muazzam bir kırılma yaşayarak 5800 Dolar’a düşebilir.

Genel piyasa sinyalleri ve politik riskleri ,altında yaşanan yükselişleri de göz önüne alan bir çok analist Lider kripto para birimi için iyimser tahminler yapmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta neden Bitcoin fiyatını 8.500 Dolar’a taşımasın.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz