single-image

EOS Fiyat Analizi ve Tahmini

EOS fiyatının kripto pazarında düz bir çizgide yürüdüğü görülüyor. Son birkaç hafta, tüm pazar için bir roller coaster binmek oldu. Eh, bu noktada istikrarın sağlanması, EOS’un güç oyunu olabilir. Bu aynı zamanda, madalyonun gelecekteki pazarda yüksek bir yükseliş olasılığı olduğunu da yansıtıyor.

Gün içi grafiğinde EOS fiyatında hafif bir düşüş var . Aynı zamanda önümüzdeki dönemde geri kazanılacağı tahmin edilmektedir.

Dün para bir damla ile açıldı. Fiyat sayacı % 1.35 ile 3.77 dolardan 3.72 dolara düştü. Düşüş devam etti ve fiyatı 3,7 dolardan 3,6 dolara çıkardı. Bu kez gerileme % 1.79 idi. EOS, derhal % 3.6 ile 3.500’den% 2.86’ye yükseldi. Belirteç tarafından yaşanan bir düşüş daha oldu. Sonunda para birimi günü son andaki yükseliş ile kapattı. Fiyat sayacı 3,71 dolardan 3,77 dolara fırladı. Kripto para,% 0.39’luk bir gün içi gerileme ile günü 3.7 dolardan kapattı. Bugün kripto para 3.76 dolardan 3.75 dolara yükselirken,% 0.12 hafif bir gerileme ile açıldı. Düşüş devam etti ve fiyatı % 1,22 ile 3,71 dolar ‘a yerleşti.

Piyasa ilk birkaç saat içinde 26 milyar dolarlık piyasa sınırına değdi. Birkaç gün önce, piyasa değeri 24 milyar dolardı. Aynı yükseliş eğilimi, daha parlak günlere doğru geldiğini gösteriyor. EOS genellikle pazar trendini takip eder; Bu nedenle, tüccarlar fiyatta yukarı yönlü bir hareket bekleyebilir.

Önümüzdeki yıllarda kripto parada büyük bir değişiklik getirmek için spekülasyon. Uzun vadeli yatırım düşünen tüccarlar EOS’u seçebilirler. Belirtilen sürede hatırı sayılır bir getiri sağlanması beklenmektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz