single-image

Bitcoin 9.500 Doları Aştı Piyasadaki Bitcoin Baskınlığı Yükseliyor

Son 24 saat, bir bütün olarak kripto piyasası için tekrar yeşil bölgede, ancak daha küçük belirteçlerle pazar sınırlı kazandı. Bitcoin, şimdiye kadarki en yüksek noktaya ulaşma momentumunu korurken, tepedeki altcoinler biraz değer kaybediyor gibi görünüyor.Son 24 saat içinde toplam piyasa değerinde 7 milyar dolar kazanıldıktan sonra, toplam kripto pazar değeri 293 milyar dolar oldu. BTC baskınlığı yüzde 57,8 düzeyindedir .
Dün direnç seviyesini yeniden test ettikten sonra BTC, 9.400 Dolar’ı 2019 yüksek fiyatı olan 9.590 Dolar’a yükselmeye başardı. Lider kripto para %4’ün üzerinde yükseldi ve şimdi 9.600 dolarlık yeni bir dirençle karşı karşıya görünüyor.

Binance Coin (BNB) , 24 saat boyunca % 3 civarında olan ilk 10 şifreleme şifresinin en iyisidir . Diğer kripto paraların çoğu çok az yükselebilmiş ya da hafif düşmüştür , Litecoin (LTC) bu günden bu yana % 2,44 oranında düşerek bazı önemli kayıplar görmüştür.

Monero, son 24 saat içinde % 5’ten fazla olan ilk 50’deki en büyük kazancını gördü . XMR, son 2 gün içerisinde neredeyse yüzde 10 arttı ve bazıları, önde gelen gizlilik parasının popülaritesindeki bu artışın, gizlice ihlal eden Facebook’un yeni kripto projesi olan Libra projesi için beyaz bültenin piyasaya sürülmesiyle bağlantılı olabileceğini iddia etti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz