single-image

Bitcoin’in 4 Milyon Dolara Ulaşacağını Söylüyor

Kripto para piyasası alanındaki iyi bilinen seslerden biri olan Silicon Valley girişimci kapitalist Tim Draper, geçtiğiniz günlerde halkla kripto pazarı hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Draper’ın bahsettiği en ilginç düşünce, Bitcoin için fiyat artışındaki beklentileriydi.
“Benim inancım, kripto para birimlerinin belirli bir süre zarfında fiat para birimleri yerine tutulması olacağı yönünde. Sahip olduğumuz fiat para birimleri şu an eskiye göre bin defa daha değerli. ”

Bu tahminden yola çıkarak, Bitcoin fiyatının 4 milyon dolar civarında seviyelere ulaşması beklenebilir, çünkü BTC şu anda yaklaşık 4,000 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Draper, sahip olma beklentileri konusunda da rekabet etmek zor, çünkü belkide beş yıl sonra, McDonald’s veya Starbucks’ta fiat para birimi kullanarak bir burger veya kahve almaya çalışırsa, belkide insanları güldürülecek dedi.

Draper’ın sorduğu önemli soru, pazarın dibi neresi ve sonraki toparlanmanın ne zaman olacağı sorusuydu. Girişimci kapitalist, bir tarihe odaklanmak yerine, piyasaya girerken kriptoların ne olduğunu anlamanın daha önemli olduğunu belirtti, çünkü gelir odaklı yatırımlar tavsiye edilen bir şey değildir.

Draper, halka açık medya kaynaklarından, hem Facebook’taki kripto meraklılarına cevap veren, hem de Arjantinli cumhurbaşkanı Mauricio Macri’yi ziyaret eden çok aktif bir kripto para girişimcisidir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz