single-image

Bitcoin 10.000 Dolar Direncini Geçerse, 15.000 Dolara Ulaşabilir

Bitcoin dünyasını takip edenler için Winklevoss ikizleri bitcoin dünyasında oldukça meşhurdur. Bitcoin üzerine bir çok tahminleri ve görüşleri olmuştur.

Kardeşler ve sosyal ağlar CEO’su Mark Zuckerburg arasındaki yıllar önceki Facebook davasının ardından ikizler milyonlarca dolar kazandı. Peki paralarını neye harcadıklarını tahmin edebiliyor musunuz?

Bitcoin fiyat son birkaç haftada yukarı doğru gidiyor, Tyler Winklevoss ani fiyat momentumu aklına geleni söylemekten Twitter almıştır. Gemini borsasının kurucu ortağı, amiral gemisi kripto para biriminin 10.000 dolara ulaşması durumunda, daha fazla kazanabileceğini söylemek için Twitter’da mesaj yayınladı.

“Bitcoin 10k kırarsa, 15k kırılacağına bahse girebilirsin.”

Bitcoin fiyatının Aralık 2018’de olduğu ve şu an için şaşırtıcı olduğu yer arasındaki karşıtlıklar . Aralık ayında BTC’nin fiyatı 3,200 dolar civarındaydı, ancak şimdi 9,500 dolarlık aralığa yükseliyoruz.

Bu, önde gelen şifreleme para biriminin büyük bir geri dönüşüdür. Bu aşamada, bu yıl haziranda kadar fiyatın 10.000 Dolar’a ulaşması için yüzde yirmiden az bir şans vardı. Bu fiyat işaretine henüz ulaşmamış olsak da, doğru yoldayız.

Bitcoin için bir fiyat artışı öngören tek kişi Tyler değil. Fundstrat’ın eş arkadaşı Tom Lee, fiyatın tüm zamanların en yüksek 20.000 £ artarak yükseleceğini iddia etti.

“Ancak Bitcoin zaten iyileşme belirtileri gösterse de, spekülasyon kripto para birimindeki diğer hareketlerin fiyatı daha da artırabileceğini düşünüyor. Yatırımcı Max Keizer, bu hafta Facebook’un Libra lansmanının bitcoin’in fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini iddia etti. Keizer, CEO Mark, Zuckerberg’i “Satoshi’nin yararlı aptalı” olarak nitelendirdi. Circle CEO’su Jeremy Allaire, bu ay da benzer bir öngörüde bulundu;

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz