single-image

Huobi Borsası, Elon Musk’un Favori Kripto Para Birimi (Dogecoin)’i Listeledi

Dogecoin (DOGE) dünya genelinde bir çok borsalardan büyük ilgi görüyor. Dogecoin yakın zamanda Elon Musk’un Huobi alışverişini alım satım platformunda listelemesini etkileyebilecek en sevdiği şifreleme para birimi olarak ün salmıştır. Şu an, kripto para 24’üncü pozisyonundan 23’üncü pozisyona fırladı.

Elon Musk’in biyografisini ‘ eski Dogecoin CEO’su ‘ olarak güncelleme hamlesi ana dikkat çekti – ayrıca Dogecoin’e (DOGE) olan sevgisi de birkaç saat içinde kripto paranın değerini artırdı. Her ne kadar Dogecoin’in bugünkü değeri son 24 saat içinde % 8,46 azalmış olsa da, piyasa kapitalizasyonu açısından artması oldukça dikkat çekicidir. Coinmarketcap (CMC) DOGE şu anda VeChain’i 24. konumundan yükselerek 23. en büyük şifreleme para birimi olmayı başarmıştır.

04 Nisan 2019’da ilan edilen Huobi global, DOGE / USDT, DOGE / BTC ve DOGE / ETH dahil olmak üzere birçok çiftte DOGE ticareti sunmaktadır . DOGEcoin depozitosu 4 Nisan 9:00, 2019 (GMT + 8) ‘dan başlarken, para çekme işlemleri 17:00, 4 Nisan 2019 (GMT + 8)’ dan sağlanmıştır.

Dogecoin listelenmesini kutlamak için Huobi borsası, yeni listelenen kriptoların depozitosu ve alım satımı üzerine hediye olduğunu açıkladı. O diyor ‘ Mevduat ve ticaret 10M dogecoins payınızı kazanmak için ‘. Rapora göre, çifte kampanya (para yatırma ve alım satım) 04 Nisan’dan itibaren başladı ve 14 Nisan’da (GMT + 8) sona erecek. Buna göre, mevduat kampanyası 6 milyon DOGE, ticaret kampanyası ise 4 milyon DOGE içermektedir.

Katılmak ve kazanmak için, Huobi Global Borsasında doğrulanmış bir hesap olmalıdır.

DOGE’i Huobi Global’e yatıran doğrulanmış herhangi bir kullanıcı DOGE net mevduat hacmine oranla toplamda 6 milyon DOGE paylaşabilir (DOGE net mevduat hacmi = DOGE mevduat hacmi – DOGE para çekme hacmi).

Promosyon sırasında, Huobi Global üzerinden DOGE ticareti yapan herhangi bir doğrulanmış kullanıcı DOGE işlem hacmiyle (işlem hacmi = alış + satış hacmi, kendi kendine işlem hacmi hariç) orantılı olarak toplamda 4 milyon DOGE paylaşabilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz