single-image

Monero (XMR) Düşüş Eğiliminden Kurtulmaya Çalışıyor

Kripto para piyasasında fiyatlar kırmızı bölgede ve son birkaç gündür düşüş eğiliminde ancak bugün piyasa önceki günlere göre daha iyi görünüyor.

Gizlilik odaklı kripto para Monero yeşil renkte işlem görüyor ,gizlilik odaklı madalyonun fiyatı 46.76 dolar seviyesinde. “Haftalık fiyatlar Mayıs ayından Ağustos ayına kadar kilit destek alanının üzerinde işlem görmüş ve 83 dolar civarında seviyeleri gördü, ancak desteğini tutamadı ve şimdi 37,11 dolarlık kritik destek seviyesine kadar düştü.”

Kripto pazarının yüksek volatilitesine rağmen, bu günlerde kripto alanında çok sayıda iyimser kripto tahmini ortaya çıkıyor.
Monero (XMR), bugünlerde satış baskısından kurtulmak için gerçekten çok çalışıyor ve diğer kripto varlıkların aksine, kripto para fiyatını 45 doların üzerinde tutmayı başardı.

Bundan bir süre önce, Poloniex’in bugünlerde borsaların geri kalanına kıyasla farklı bir yaklaşım izlediği bildirildi KYC doğrulamasını ortadan kaldırdılar .
Yeni bir blog gönderisinde Poloniex, kullanıcıların kimliğini açıklamak zorunda kalmadan gelecekte kripto ticareti yapabileceğini açıkladı.

Borsanın bu kararı, yorumlar bölümünde yoğun bir tartışmayı tetikledi. Bazı insanlar bu hamleyi memnuniyetle karşıladı, ancak diğerleri bunun uzun vadede kötü bir hamle olduğunu söyledi.

Poloniex yaptığı açıklama: “Mevcut doğrulanmamış müşteriler önümüzdeki birkaç ay içinde Seviye 1’e yükseltilecek. Müşterilerimiz için mümkün olan en üst düzeyde destek ve güvenlik sağlamaya çalışıyor ve gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. ”
Bazı farklı dikkat çekici yorumlarda ;
“Bu kötü bir iş kararı. Kısa vadede birçok yeni yatırımcı çekeceksiniz, ancak uzun vadede bu bir sorun haline gelecektir. ”
“kara para aklama karşıtı önlemlere kim ihtiyaç duyar? Poloniex değil. ABD tarafından kapatılıncaya kadar kaç hafta var? ”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz