single-image

Binance 22 Nisan’da Bitcoin SV’yi (BCHSV) Silecek

22 Nisan 2019’dan başlayarak Bitcoin SV (BCHSV) için tüm işlem çiftlerinde ticareti durdurmaya karar verdi.

Blog yazısında, “Binance’te, beklediğimiz yüksek standarda uymaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her dijital varlığı düzenli olarak gözden geçiriyoruz” diye yazdı. “Bir kripto varlık artık bu standarda uymadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapıyoruz ve potansiyel olarak belirliyoruz. Bunun, tüm kullanıcılarımızı koruduğuna inanıyoruz. ”

Sebepler açık olsa da (özellikle Craig Wright ve onun davası ile ilgili mektupları çevreleyen yakın zamanda yaşananları bilenler için ), Binance kararını, herhangi bir kripto paranın bu önde gelen borsada listelenmeye değer olup olmadığına karar vermek için gözden geçirdikleri bir dizi faktör sunarak bilgi verdi.

Projenin projeye bağlılığı
Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
Halkla iletişim seviyesi
Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Zhao, bunun “fazla ileri gittiğini” ve CSW’nin Satoshi olma iddiasının bir süredir devam ettiğini belirtti. Binance CEO’su ayrıca, Bitcoin fiyatının 6.000 Dolar’ın altına düşmesinin nedeni olarak BSV’nin Kasım 2018’de ortaya çıkmasına işaret etti . Ayrıca, Zhao, Ayre ve ekibi tarafından “ilk kez olmayacağını” söyleyen yasal bir bildirimde bulunursa ve maliyetin Binance’taki “bununla başa çıkabileceği” gibi yasal ekibin kendisiyle ilgilenmeyeceğini söyledi.

Geçen hafta kripto blogcusu Peter McCormack’in Craig Wright’tan ününe “ciddi zarar” verdiğine dair bir dava mektubu aldığını yazdık . Wright, şimşek meşalesinin arkasındaki kişi olan Hodlnaut’u daha önce “sahtekar” olarak nitelendirmek için yasal işlem yapmakla tehdit etmişti. Zhao daha sonra “bu kadar kötü!” Demişti.

Binance kullanıcılarının ve BSV grubunun isteksizliğinin ardından, Binance son seçenek olduğuna karar verdi ve Bitcoin Cash hardfork için desteğini geri çekti.

Gerçek şu ki, BSV’nin dağıtılması gruba ciddi bir darbe olabilir ve “orijinal Satoshi Nakamoto teknik belgesini izleyen” tek gerçek sanal para birimi olma umutları olabilir. Büyük kardeşi Bitcoin Cash’in muazzam bir büyüme gördüğü ve hatta iki nokta üstünden atladığı bir zamanda, BSV düşmeye devam ediyor.

Bu haber düştüğünde, BSV resmen çöktü. Bunu yazma zamanı itibariyle, varlık yeşil görünümde bir pazarda 65,28 Dolar’a düşerek bir günde % 7.3 düştü. İlginçtir ki, Binance BSV’nin en büyük pazarı değildir, ancak bu listenin projenin itibarı için büyük bir darbe olduğu konusunda geniş çapta kabul edildiliyor.

Bu arada, Anthony Pompliano Morgan Creek Digital, dijital varlık yönetimi firmasında kurucu ve ortağı önerdi “Her değişim BSV’yi 1 Mayıs’ta eş zamanlı olarak Bitcoin’in arkasındaki dayanışma işareti olarak silmeli.”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz