single-image

Winklevoss İkizleri; Yeni Bir Dalga Geliyor

Bir Bloomberg röportajında Winklevoss ikizleri, kripto para birimi pazarındaki görüşlerini paylaştı. Hem bugün bulunduğu yer hem de gelecekte nasıl görünebileceği. Sektördeki yatırımcılar ve yenilikçiler olarak, yeni bir boğa piyasasının devam ettiğinden ve Bitcoin’in her zamankinden daha da büyük olacağından eminler.

ikizlerin 2017’de boğanın kaçtığını düşündüğünü ve ayı piyasasıyla nasıl başa çıktıklarını sorduğunda ortaya çıktı.

“2017 gibi hissettik, daha önce bu filmi gördük. Fakat heyecan her defasında önüne geçtiğinde, öncekinden daha iyi bir yerde durma eğilimindedir. Bu yüzden, 52 haftanın en yüksek seviyelerine bakmak yerine, 52 haftanın en düşük seviyelerine bakın ve göreceksiniz her biri doğru yönde ilerliyor. Şimdi, oraya ulaşma yolumuz arasında bir tür zorlu yolculuk var. ”

İkizler, kriptonun geleceğinin umut verici olduğuna dair inancını göstererek, “Tamamen başka bir dalga olacağını ve muhtemelen sonuncusundan daha heyecan verici olması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Eğer durum böyle olursa ve bir sonraki boğa piyasası öncekinden daha fazla yatırımcı çekiyorsa, fiyatların ne kadar yüksek olabileceğini tahmin etmek zor olabilir.

Piyasa duyarlılığını ve bir sonraki boğa koşusunun özellikle heyecan verici olacağına olan inancını tartıştıktan sonra, ikizler Bitcoin’in dijital bir altın biçimi olarak potansiyeli hakkındaki görüşlerini paylaştı.

“Görüşümüz, en azından Bitcoin için, bunun dijital bir altın olduğu yönünde. Bitcoin’in piyasa değeri, bugün diyelim ki yüz milyar dolar, o zaman altın yedi trilyondur, eğer altından daha iyiyse, o kadar yüksek olmalıdır. ”

Bunun gerçekleşmesi on ya da iki yıl sürebilirken, Bitcoin dijital altın olmanın bir yolunu bulursa, muhteşem olabileceği gibi, çoğu insanın hayal edebileceğinden daha fazla şey olabilir.

Son olarak, ikizler Sadakat’in kripto pazarına taşınması ve bunun benimsenmesi için ne anlama geldiği konusunda yorum yaptı.

“Bence çok mantıklı geliyor ve bu akıllıca bir hareket. – İş vakası bugün orada olmayabilir, ancak yarın orada olacak ve bu işletmeler çalışırken ilk önce oraya ulaşmak kesinlikle bir avantaj. Bence Wall Street’in çoğu 2017’de çok yaklaştı ve girmek üzereydi – ama geri çekildiler. ”

Durum buysa ve Wall Street 2017’de kriptoya girmeye yakınlaştıysa, bir sonraki boğa piyasası sırasında neden girmesin, düzenleme ve vesayetçilikteki tüm gelişmelerle Wall Street’in gerçekten de devam edeceği aklına gelir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz