single-image

Altcoinler Yükseliyor

Bitcoin’in piyasa halimliği son birkaç gün içinde azalırken, altcoinler tam olarak avantajlı durumda. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Bitcoins gölgesinden çıkamayan Altcoinler şimdi ortaya çıktı ve yatımcılara muazzam kazançlar kaydediyor.

Bu altseason’ın geri döndüğü anlamına mı geliyor? Bitcoin ve fiyat artışının hâkimiyetindeki düşüş bunu başlatabilir. Bitcoin’in en azından kısa vadede maksimize edilebileceğini öngören yatırımcılarla altcoinlere geçmeye başlıyorlar. Altcoinler hala çok fazla potansiyele sahip ve şimdilik daha fazla ödeme sunabilir.

Lider olan en büyük altcoinlerden ikisi, Ethereum ve Ripple’s XRP’dir. Son 24 saat içinde sırasıyla % 6.70 ve % 7.45 arttı.

Bununla birlikte, bu kazanımların son 24 saat içinde gelmesi etkileyici olsa da, diğer altcoinler bunlardan daha iyi performans gösteriyor. Örneğin, Bitcoin SV, neredeyse % 70’den fazla arttı. Bitcoin Cash, Cardano ve IOTA ayrıca % 10’a varan artışlarla çift hanelerde.

Özellikle, altcoinler ortalama olarak % 3 ila % 15 arasında artarken, Bitcoin sadece % 1’in biraz üzerinde kazanmayı başardı. Önümüzdeki birkaç saat içinde, bitcoin muhtemelen hızlandıracak ve boğalar 8,850 dolarlık yeni direnç pozisyonunu tekrar test etmeye devam ettikçe daha yüksek kazançlar kaydedecektir .

Pazarın etrafındaki dalgalanma, toplam pazar başlığının 280 milyar doların altına yükseldiğini ve 300 milyar doların hedefini kavradığını gördü. Piyasanın tek bir harekette 25 milyar dolara ulaştığını belirten son dalgalanmalarla birlikte, bir sonraki büyük rallide 300 milyar dolara ulaşmak kolay olacak.

Boğalar Altcoinleri ne kadar yükseltebilecek. Altcoinler, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden % 80 oranında düştü. Şu anda 300 dolarlık pozisyona yaklaşan Ethereum için bir analist, yakın zamanda bir düzeltme olmadıkça 400 dolar kadar yüksek olacağına inanıyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz