single-image

Abra, ABD Müşterileri için 60 Yeni Kripto Para Ekliyor

Kripto yatırım platformu ile tanınan Abra, ABD’deki hizmetlerini genişletiyor. Abra, ABD kullanıcıları tarafından kullanılabilecek belirteçler listesine 60 yeni kripto para ekledi.

Salı günü yayınlanan bir blog yazısına göre , toplama işlemi Amerikalı kullanıcıların doğrudan Abra platformunda işlem yapabilmeleri için mevcut toplam 96 dijital para birimi yer alıyorr.

ABD müşterileri, Bitcoin SV, Geocoin, Aeon, NAVCoin ve diğerleri de dahil olmak üzere yeni kripto paraların herhangi biriyle işlem yapabilir, ayrıca Tether, Paxos, DAI ve TrueUSD dahil olmak üzere dört stabilcoini doğrudan banka hesaplarından yatırıp çekebilirler.

Buna ek olarak, Abra para çekme ve banka mevduatı limitlerini yükseltti. Şimdi, ABD müşterileri günde 4.000 ABD Doları, haftada 8.000 ABD Doları veya ayda 16.000 ABD Doları tutarında para çekebilirler.

Ayrıca, kripto cüzdanı ve yatırım uygulaması sağlayıcısı, en az 200 kripto para birimi ekleyeceğini ve aynı zamanda Amerika dışındaki diğer kullanıcılar için yeni varlıklara gelecek aya kadar erişim sağlayacağını açıkladı.

Abra, “kullanıcıların pazarları incelemelerine ve bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için” bu çeyrekte yeni fiyat-performans çizelgeleri yayınlama planlarını ayrıca açıkladı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz