single-image

Yeni Samsung Galaxy Cep Telefonu Kripto Paralar için Özel Anahtar Depolamayı Destekleyeceğini Doğruladı

Geçmişte, Samsung Galaxy telefonunun kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisini destekleyebileceği konusunda birçok söylenti duyduk. Bugün yeni Samsung Galaxy telefonun gerçekten de özel anahtar depolayacağı doğrulandı.

Şirket Galaxy S10, kullanıcıların Kripto Para Birimlerine özel anahtarlarını güvenli bir şekilde saklamasını sağlayacak şekilde üretildi.

Galaxy S10, güvenlik sınıfı Samsung Knox ile inşa edildi ve ayrıca, Blockchain etkin mobil servisler için özel anahtarlarınızı barındıran, donanım destekli güvenli saklama alanına sahip .

Bu yılın başlarında, Samsung’un amiral gemisi Galaxy S10 cihazının görüntüleri yayınlandı, cihaz içindeki kripto para birimleri için destek verdiği de açıklandı. “Samsung Blockchain KeyStore”, hem “kripto para biriminiz için güvenli ve uygun bir yer” hem de “blockchain özel anahtarınızı güvenli tutup ve yönetmek için kullanılabilir” olarak tanımlanmaktadır.

Konu hakkında aralık ayındaki bilgilerde, Samsung Galaxy S10’un iki parçalı bir cüzdan uygulaması içereceği söylenmişti. Kripto para birimini ve özel anahtarları saklamak için soğuk bir cüzdan ve kripto para işlemleri için sıcak bir cüzdan.

Galaxy S10, Galaxy S10 + ve Galaxy S10e için ön siparişler 21 Şubat 2019’da saat 12: 01’de başlıyor. 21 Şubat 2019 ve 7 Mart 2019 tarihleri ​​arasında Galaxy S10 veya Galaxy S10 + siparişi veren tüketiciler, ücretsiz Galaxy Buds (129.99 Dolar değerinde) kazanacak. Samsung.com veya Shop Samsung uygulamasında uygun bir cihazla işlem yapan tüketiciler de 550.18 dolara satın alabilecekler.

Diğer bazı yeni özellikler arasında, Galaxy S10’daki yeni AI yazılımı, telefonunuzu nasıl kullandığınıza bağlı olarak batarya, CPU, RAM ve hatta cihaz sıcaklığını otomatik olarak optimize ediyor ve zamanla daha iyi öğrenmeye ve daha iyi olmaya devam ediyor. AI özelliklerinden yararlanan Galaxy S10, en sık kullandığınız uygulamaları daha hızlı başlatmak için cihazınızı nasıl kullandığınızı da öğreniyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz