single-image

Tron (TRX) Bağımsızlık Günü Kutlaması

Justin Sun liderliğindeki Tron Vakfı, 25 Haziran’da Tron Bağımsızlık Günü’nü, Tron blok zincirlerini tanıtan ilk yıldönümü olarak kutluyor. Haziran 2018’den önce, Tron Ehtereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak çalışıyordu. Bununla birlikte, Tron’un arkasındaki protokol hala aynı kaldı.

Justin Sun, geçen yıl Tron’un büyümesini ve gelişimini için canlı bir akış planladı. O tweeted ,

“Hoşçakal Ethereum! TRON Bağımsızlık Günü kutlu olsun ! # TRX $ TRX ”

Tron ayrıca, topluluğun planlarını ve hedeflerini adreste vurgulayacaktır. Ayrıca tweetledi .

“…Hazır mısın? # TRONIndependenceDay kutlamak için orada. En iyi şekilde yararlanalım! ”

Ethereum, başlangıçta bir çok kripto para destekleyen ilk cryptocurrency platformlarından biridir. Ethereum platformunda daha önce sadece Tron değil, Binance (BNB) madeni para da geliştirildi. Yeni zincir tasarlandıktan ve tamamen geliştirildikten sonra, kripto para birimleri bir blok zincirden diğerine kaydırılır; aynı protokolü izleyerek. Eski ERC-20, yeni zincire transfer olarak eşit miktarlarda yanar.

Tron ana ağını 25 Haziran 2018’de başlattı. OKEx, Huobi, Binance, Bittrex ve benzeri olmak üzere yaklaşık 100 alışveriş ve cüzdan, token taşıma işlemlerini tamamladı. TRON Vakfı, alınan tüm ERC20 Jetonlarını işledi.

Belirteç taşıma işlemi , halihazırda yapılan 100 milyar TRX jetonunun % 99.1’i ile tamamlanmıştır. Binance ayrıca BNB madeni paralarını ERC20’den BEP2 belirteçlerine kaydırarak son zamanlarda token yakma işlemini gerçekleştirdi .

Tron, Ethereum’u işlem hacmi ve ölçeklenebilirlik teklifinde sık sık yönlendirmiştir. Ancak, Ethereum 2.0 geliştirme ve pazarın baskınlığı, Tron, EOS ve Cardano gibi diğer akıllı sözleşme platformları için artan bir tehdittir. Ethereum’un toplam pazar baskınlığı, toplam pazar kapitalizasyonu ile 32 milyar dolarken% 10 civarındayken, toplam Tron Mcap değeri sadece yaklaşık 2,5 milyar dolar oldu.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz