single-image

Monero (XMR) Fiyatında Sert Çataldan Bu yana Önemli Bir Değişim Yok

Gizlilik odaklı kripto para olan Monero, 30 Kasım’da sert bir çataldan geçti . Bu Monero sert çatalına yeni bir çalışma kanıtı (PoW) eklendi . PoW RandomX, ASIC-dayanıklı olması için hafızaya zor teknikleri ile birlikte rastgele kod yürütme kullanır. Kripto para topluluğu, Monero fiyatında bazı büyük fiyat artışlarını öngörerek gözlerini bu sert çatala dikkate çekmişti. Ancak, Monero (XMR) fiyatında beklendiği gibi önemli bir değişiklik yok.

Monero, Coinmarketcap piyasa değeri verilerine göre 13. sırada. Kripto para, Cardano ve TRON’un hemen arkasında . XMR şu anda USD karşılığında 53.97 Dolar ve BTC karşısında 0.00725947’den işlem görüyor.

Bu arada, Monero bu haftanın başlarında bazı olumsuz haberlerle adından söz ettirmişti. Hack haberi Monero alım satımı için bir aksama olabilir ve durgun fiyat artışına yol açabilir. Ayrıca, Bitbay değişimi gibi bazı borsalar , güvenlik uyarısı ortaya çıkınca Monero’yu durdurdu.

Bu sert çatalın 2020’nin XMR tahminlerinde ne olacağını tahmin etmek için henüz çok erken. Kripto para birimi piyasasında iyi bilinen uzmanlardan ve etkileyicilerden biri olan John McAfee, XMR’nin Bitcoin’e meydan okuma potansiyeli olduğunu söyleyerek önde gelen bir kripto para birimi açıklamasını yapıyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz